Predný panel Awenta HSF PTGB125M TRAX, matná čierna-sklo pre ventilátory
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 0,3 kg |
|---|---|
| Rozmery | 3 × 20 × 20 cm |
| Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia | ⌀125mm-Filter zaradenia medzi výkon od 93-do 245m3/h |
Súvisiace produkty
-6%
Predný panel Awenta HSF PTG100 Trax – biele mliečne sklo rovné pre AWENTA KWS
Kód: 8327 Awenta- Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀125mm-Filter zaradenia medzi výkon od 93-do 245m3/h
Predný panel Awenta HSF PEB 125, biely plast, pre ventilátory AWENTA KWS
Kód: 7747 Awenta- Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀125mm-Filter zaradenia medzi výkon od 93-do 245m3/h
Predný panel Awenta HSF PNB100 NEA, biela plastová krytka pre ventilátory
Kód: 7739 Awenta- Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀100mm-Filter zaradenia medzi výkon od 77-do 230m3/h
Predný panel Awenta HSF PNB125 NEA biela plastová krytka pre ventilátor
Kód: 7753 Awenta- Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀125mm-Filter zaradenia medzi výkon od 93-do 245m3/h
Predný panel Awenta HSF PEZ100 zlatý plastový – Dekorácia pre ventilátory AWENTA
Kód: 7735 Awenta- Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀100mm-Filter zaradenia medzi výkon od 77-do 230m3/h
Naposledy prezerané
Revízne dvierka obložiteľné OB CZ 300x300mm s tlačným zámkom
Kód: 7877 Tamadex- Revízne dvierka rozmery šírka-výška : 300x300mm
VENTS 100LDTHL Ventilátor do kúpeľne s časovačom a senzorom
- Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀100mm-Filter zaradenia medzi výkon od 77-do 230m3/h
SPN-V GALVA 600x200mm – Jednoradová vetracia mriežka do SPIRO potrubia
Kód: 3572 Cairox- Výber spiro mriežky pre spiro potrubie ⌀ : Pre spiro potrubie ⌀od 900-do 1200mm
-10%
TMY Ø250 ZN pozink Y-rozbočka 250 mm
Kód: 2314 Cairox- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀250mm
Náhradný diaľkový ovládač VENTS TwINFRESH COMFO RA1 50 / RA 50
Kód: 8536 VENTS -
Radiálny ventilátor Blauberg Qubit-E 35/60 H – 100mm s časovačom a senzorom vlhkosti
-10%
TMY Y-rozbočka Ø200 mm pozinkovaný plech
Kód: 600 Cairox- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀200mm
Naposledy prezerané produkty
- Revízne dvierka rozmery šírka-výška : 300x300mm
- Výber spiro mriežky pre spiro potrubie ⌀ : Pre spiro potrubie ⌀od 900-do 1200mm
-10%
- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀250mm