Predný panel Awenta HSF PTGB125M TRAX, matná čierna-sklo pre ventilátory
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 0,3 kg |
|---|---|
| Rozmery | 3 × 20 × 20 cm |
| Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia | ⌀125mm-Filter zaradenia medzi výkon od 93-do 245m3/h |
Súvisiace produkty
Predný panel Awenta HSF PTGR125 M TRAX, matná červená sklo pre ventilátory
Kód: 6191 Awenta- Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀125mm-Filter zaradenia medzi výkon od 93-do 245m3/h
Predný panel Awenta HSF PEZ100 zlatý plastový – Dekorácia pre ventilátory AWENTA
Kód: 7735 Awenta- Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀100mm-Filter zaradenia medzi výkon od 77-do 230m3/h
Predný panel Awenta HSF PEB 125, biely plast, pre ventilátory AWENTA KWS
Kód: 7747 Awenta- Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀125mm-Filter zaradenia medzi výkon od 93-do 245m3/h
Predný panel Awenta HSF PTGR125 P TRAX červené lesklé sklo pre ventilátory
Kód: 7757 Awenta- Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀125mm-Filter zaradenia medzi výkon od 93-do 245m3/h
Predný panel Awenta HSF PNB100 NEA, biela plastová krytka pre ventilátory
Kód: 7739 Awenta- Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀100mm-Filter zaradenia medzi výkon od 77-do 230m3/h
Naposledy prezerané
-4%
Revízne dvierka na fasádu RDSf 500x500x15 mm s H2O doskou
Kód: 8473 Tamadex- Revízne dvierka rozmery šírka-výška : 500x500mm
Revízne dvierka obložiteľné OB CZ 300x300mm s tlačným zámkom
Kód: 7879 Tamadex- Revízne dvierka rozmery šírka-výška : 300x300mm
-10%
VENTS KSB 125 K2 Ø125mm Tichý odstredivý ventilátor pre znížený strop
Kód: 6100 VENTS- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀125mm-Filter zaradenia medzi výkon od 114-do 505m3/h
RWR-N 125 – 95m³/h – Okrúhly stropný anemostat s pevnými lamelami
Kód: 5444 Cairox- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀125mm-potrubie
Náhradný diaľkový ovládač VENTS TwINFRESH COMFO RA1 50 / RA 50
Kód: 8536 VENTS -
Hliníková ukončovacia mriežka HKM 45° s ochrannou sieťkou – 250 mm
Kód: 9142 AR-BENTECH- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀250mm
Rekuperátor Blauberg KOMFORT Roto EC LE 1500-9 S17 – 1500 m³/h s predohrevom
Kód: 8595 Blauberg -
Vetracia mriežka HNEDÁ KO-100-30 bez sieťky a prírubou 100mm
Kód: 8409 Awenta- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀100mm-potrubie
Radiálny ventilátor Blauberg Qubit-E 35/60 H – 100mm s časovačom a senzorom vlhkosti
- Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀100mm-Filter zaradenia medzi výkon od 77-do 230m3/h
Naposledy prezerané produkty
-4%
- Revízne dvierka rozmery šírka-výška : 500x500mm
- Revízne dvierka rozmery šírka-výška : 300x300mm
-10%
- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀125mm-Filter zaradenia medzi výkon od 114-do 505m3/h
- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀125mm-potrubie