Predný panel Awenta HSF PTGB125M TRAX, matná čierna-sklo pre ventilátory
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 0,3 kg |
|---|---|
| Rozmery | 3 × 20 × 20 cm |
| Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia | ⌀125mm-Filter zaradenia medzi výkon od 93-do 245m3/h |
Súvisiace produkty
Predný panel Awenta HSF PNI125 NEA, nehrdzavejúca oceľ – pre AWENTA KWS
Kód: 7754 Awenta- Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀125mm-Filter zaradenia medzi výkon od 93-do 245m3/h
Predný panel Awenta HSF PES100, strieborný plast – Dekorácia pre ventilátory
Kód: 7734 Awenta- Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀100mm-Filter zaradenia medzi výkon od 77-do 230m3/h
Predný panel Awenta HSF PTGR125 M TRAX, matná červená sklo pre ventilátory
Kód: 6191 Awenta- Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀125mm-Filter zaradenia medzi výkon od 93-do 245m3/h
Predný panel Awenta HSF PEI100 z nerezovej ocele pre ventilátory
Kód: 7733 Awenta- Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀100mm-Filter zaradenia medzi výkon od 77-do 230m3/h
Predný panel Awenta HSF PEG100 s plným sklom mliečna biela – Ventilátor do kúpeľne
Kód: 6189 Awenta- Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀100mm-Filter zaradenia medzi výkon od 77-do 230m3/h
Naposledy prezerané
SPN-V GALVA 800x150mm – Jednoradová vetracia mriežka do SPIRO potrubia
Kód: 3575 Cairox- Výber spiro mriežky pre spiro potrubie ⌀ : Pre spiro potrubie ⌀od 500-do 800mm
Axiálne ventilátory REVENTON FR-SG-550, 8450 m³/h, priemyselné
Kód: 8282 REVENTON- Nástenné priemyselné ventilátory-⌀D-lopatky : ⌀550mm-Filter zaradenia medzi výkon od 7500-do 11500m3/h
-15%
Axiálny ventilátor VORTICE MFO 90/3,5″ do kúpeľne a WC s pripojením na potrubie
Kód: 6227 Vortice- Vlastnosti-výbava ventilátora : Bez prídavnej funkcie-základné, Spätná klapka
- Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀90mm-Filter zaradenia medzi výkon od 65-do 81m3/h
Hliníkové spiro potrubie Ø 180mm, 3m – priemyselná ventilácia
Kód: 9001 AR-BENTECH- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀180mm
-6%
Predný panel Awenta HSF PTG100 Trax – biele mliečne sklo rovné pre AWENTA KWS
Kód: 8327 Awenta- Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀125mm-Filter zaradenia medzi výkon od 93-do 245m3/h
Radiálny ventilátor Vortice ARIETT LLT 100mm s elektronickým časovačom
- Radiálne ventilátory : Nástenné
- Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀100mm-Filter zaradenia medzi výkon od 77-do 230m3/h
SPN-V GALVA 600x200mm – Jednoradová vetracia mriežka do SPIRO potrubia
Kód: 3572 Cairox- Výber spiro mriežky pre spiro potrubie ⌀ : Pre spiro potrubie ⌀od 900-do 1200mm
Revízne dvierka obložiteľné typ OB CZ-400×400-12,5mm s tlačným zámkom
Kód: 7875 Tamadex- Revízne dvierka rozmery šírka-výška : 400x400mm
Filtre G3 pre rekuperačné jednotky Twin Fresh – 2ks
Kód: 2484 VENTS -
Potrubné priemyselné axiálne ventilátory VENTS VKF 2E 300, priemer 310mm, výkon 2230m³/h 230V
Kód: 998 VENTS- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀300mm-Filter zaradenia medzi výkon od 800-do 2860m3/h
Naposledy prezerané produkty
- Výber spiro mriežky pre spiro potrubie ⌀ : Pre spiro potrubie ⌀od 500-do 800mm
- Nástenné priemyselné ventilátory-⌀D-lopatky : ⌀550mm-Filter zaradenia medzi výkon od 7500-do 11500m3/h
-15%
- Vlastnosti-výbava ventilátora : Bez prídavnej funkcie-základné, Spätná klapka
- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀180mm
-6%