Predný panel Awenta HSF PTGB125M TRAX, matná čierna-sklo pre ventilátory
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 0,3 kg |
|---|---|
| Rozmery | 3 × 20 × 20 cm |
| Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia | ⌀125mm-Filter zaradenia medzi výkon od 93-do 245m3/h |
Súvisiace produkty
Predný panel Awenta HSF PES125, strieborný plast, pre ventilátory
Kód: 7749 Awenta- Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀125mm-Filter zaradenia medzi výkon od 93-do 245m3/h
Predný panel Awenta HSF PSS100 S-LINE strieborný plast pre ventilátory
Kód: 7742 Awenta- Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀100mm-Filter zaradenia medzi výkon od 77-do 230m3/h
Predný panel Awenta HSF PI125 VNÚTRI s obložením, plast, biela
Kód: 7751 Awenta- Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀125mm-Filter zaradenia medzi výkon od 93-do 245m3/h
Predný panel Awenta HSF PTGR125 P TRAX červené lesklé sklo pre ventilátory
Kód: 7757 Awenta- Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀125mm-Filter zaradenia medzi výkon od 93-do 245m3/h
Predný panel Awenta HSF PTGR125 M TRAX, matná červená sklo pre ventilátory
Kód: 6191 Awenta- Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀125mm-Filter zaradenia medzi výkon od 93-do 245m3/h
Naposledy prezerané
-5%
Revízne dvierka na fasádu RDSf 800x900x15 H2O s kľúčikom
Kód: 8942 Tamadex- Revízne dvierka rozmery šírka-výška : 800x900mm
OPZ 140×260 Biela hliníková vetracia mriežka s rámčekom
Kód: 7763 M&D- HRANATÉ vetracie MRIEŽKY : Výška od 250-do300mm-šírka do1500mm
- Hranaté potrubia PLASTOVÉ- □ Výška × Šírka : □ V × Š-90x220mm
Ventilátor do kúpeľne AWENTA WA150 H – 150mm, s časovým dobehom a senzorom
- Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀150mm-Filter zaradenia medzi výkon od 180-do 335m3/h
-10%
VENTS HBF 250TH radiálny stropný ventilátor s časovým dobehom a parovým senzorom
- Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀250mm-Filter zaradenia medzi výkon od 482-do 482m3/h
Naposledy prezerané produkty
-5%
- Revízne dvierka rozmery šírka-výška : 800x900mm
- HRANATÉ vetracie MRIEŽKY : Výška od 250-do300mm-šírka do1500mm
- Vlastnosti-výbava ventilátora : Parový /vlhkostný/senzor má automaticky časový dobeh
-10%