Predný panel Awenta HSF PTGB125M TRAX, matná čierna-sklo pre ventilátory
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 0,3 kg |
|---|---|
| Rozmery | 3 × 20 × 20 cm |
| Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia | ⌀125mm-Filter zaradenia medzi výkon od 93-do 245m3/h |
Súvisiace produkty
Predný panel Awenta HSF PTGR125 P TRAX červené lesklé sklo pre ventilátory
Kód: 7757 Awenta- Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀125mm-Filter zaradenia medzi výkon od 93-do 245m3/h
Predný panel Awenta HSF PEI100 z nerezovej ocele pre ventilátory
Kód: 7733 Awenta- Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀100mm-Filter zaradenia medzi výkon od 77-do 230m3/h
Predný panel Awenta HSF PNB100 NEA, biela plastová krytka pre ventilátory
Kód: 7739 Awenta- Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀100mm-Filter zaradenia medzi výkon od 77-do 230m3/h
Predný panel Awenta HSF PEZ100 zlatý plastový – Dekorácia pre ventilátory AWENTA
Kód: 7735 Awenta- Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀100mm-Filter zaradenia medzi výkon od 77-do 230m3/h
Predný panel Awenta HSF PTGR100P TRAX s lesklým červeným sklom
Kód: 6190 Awenta- Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀100mm-Filter zaradenia medzi výkon od 77-do 230m3/h
Naposledy prezerané
Koleno 90° ABS 60x204mm pre vzduchotechnické potrubia
Kód: 572 VENTS- Hranaté potrubia PLASTOVÉ- □ Výška × Šírka : □ V × Š-60x204mm
Vetracia mriežka GRAFIT KO-150-30 bez sieťky 150mm s prírubou
Kód: 8405 Awenta- HRANATÉ vetracie MRIEŽKY : Výška od-150-do250mm-šírka do1500mm
- Okrúhle potrubia PLASTOVÉ-vnútorný ⌀ : ⌀150mm
Ohrievač VENTS NKD 200-2,0-1 A21 pre rekuperačné jednotky 200mm
Kód: 8751 VENTS -
Dakota 550×550 Plastový poklop s nosnosťou A15 pre revízne šachty
Kód: 756 DAKOTA- Plastové poklopy revízne šachty a príslušenstvo : 550x550mm
-14%
Potrubný ventilátor Vortice LINEO 100, dvojrýchlostný, výkon 180-255 m³/h
Kód: 8554 Vortice- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀100mm-Filter zaradenia medzi výkon od 114-do 425m3/h
-10%
Nerezová mriežka MV-N 400x400mm s protidažďovou žalúziou
Kód: 7390 M&D- HRANATÉ vetracie MRIEŽKY : Výška okolo 400mm-šírka do1500mm
Naposledy prezerané produkty
- Hranaté potrubia PLASTOVÉ- □ Výška × Šírka : □ V × Š-60x204mm
- HRANATÉ vetracie MRIEŽKY : Výška od-150-do250mm-šírka do1500mm
- Plastové poklopy revízne šachty a príslušenstvo : 550x550mm
-14%
- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀100mm-Filter zaradenia medzi výkon od 114-do 425m3/h