YVL-315-315-315Y pozinková rozbočka s gumovým tesnením
YVL-315-315-315Y pozinková rozbočka s gumovým tesnením, ideálna pre potrubné systémy.
Popis
[[WM_IMG_0]]
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 7,3 kg |
|---|---|
| Rozmery | 64 × 64 × 64 cm |
| Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo | ⌀315mm |
Mohlo by vás zaujímať
-10%
Priemyselný ventilátor Blauberg Iso-Mix 315, Ø 315 mm, dvojrýchlostný
Kód: 8574 Blauberg- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀315mm-Filter zaradenia medzi výkon od 1387-do 4695m3/h
-10%
Vents KSK 315 2D 380 V – Priemyselný radiálny ventilátor 315 mm
Kód: 8376 VENTS- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀315mm-Filter zaradenia medzi výkon od 1387-do 4695m3/h
-10%
Vents KSK 315 4E 230 V Priemyselný radiálny ventilátor s vysokým výkonom
Kód: 7792 VENTS- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀315mm-Filter zaradenia medzi výkon od 1387-do 4695m3/h
-10%
Axiálny odsávací ventilátor VENTS TT 315PRO, priemer 315 mm, výkon 1570-2050 m³/h, 230V
Kód: 325 VENTS- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀315mm-Filter zaradenia medzi výkon od 1387-do 4695m3/h
-10%
Blauberg Turbo 315 EC poloradiálny ventilátor Ø315mm, výkon 1970m³/h, 230V
Kód: 9487 Blauberg- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀315mm-Filter zaradenia medzi výkon od 1387-do 4695m3/h
-11%
Potrubný ventilátor Vortice LINEO 315 – trojrýchlostný, výkon 1845-2740 m³/h
Kód: 8559 Vortice- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀315mm-Filter zaradenia medzi výkon od 1387-do 4695m3/h
-10%
Potrubný ventilátor VENTS VKOM 315, 1700 m³/h, 230V
Kód: 1006 VENTS- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀315mm-Filter zaradenia medzi výkon od 1387-do 4695m3/h
-15%
Potrubný odstredivý ventilátor Reventon FR 315 DF, 315mm, výkon 1875m³/h
Kód: 6612 REVENTON- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀315mm-Filter zaradenia medzi výkon od 1387-do 4695m3/h
-10%
VENTS KSB 315 K2 Ø315mm Tichý odstredivý ventilátor pre znížený strop
Kód: 6104 VENTS- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀315mm-Filter zaradenia medzi výkon od 1387-do 4695m3/h
-10%
VENTS VK 315 Priemyselný radiálny ventilátor Ø315mm
Kód: 318 VENTS- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀315mm-Filter zaradenia medzi výkon od 1387-do 4695m3/h
-10%
Vents KSK 250 4E 250mm Priemyselný radiálny ventilátor 230V
Kód: 6851 VENTS- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀250mm-Filter zaradenia medzi výkon od 870-do 3720m3/h
-10%
Potrubný odstredivý ventilátor BCS-ECP 315 s EC motorom, priemer 313 mm, výkon 1327 m³/h, 230V
Kód: 2461 Cairox- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀315mm-Filter zaradenia medzi výkon od 1387-do 4695m3/h
-10%
VENTS VKM 315S – Potrubný odstredivý ventilátor 314mm, 1920m³/h, 230V
Kód: 339 VENTS- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀315mm-Filter zaradenia medzi výkon od 1387-do 4695m3/h
VENTS VK 315 EC radiálny ventilátor s EC motorom, Ø315mm
Kód: 2457 VENTS- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀315mm-Filter zaradenia medzi výkon od 1387-do 4695m3/h
-10%
VENTS VKM 315 – Potrubný odstredivý ventilátor 314mm, 1440 m³/h, 230V
Kód: 337 VENTS- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀315mm-Filter zaradenia medzi výkon od 1387-do 4695m3/h
-10%
VENTS KSB Ø315mm Tichý radiálny ventilátor 2150 m³/h
Kód: 1067 VENTS- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀315mm-Filter zaradenia medzi výkon od 1387-do 4695m3/h
ETALINE 315 E2 01 Poloradiálny potrubný ventilátor 3510 m³/h
Kód: 3195 Cairox- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀315mm-Filter zaradenia medzi výkon od 1387-do 4695m3/h
-5%
VENTS KSD 4E 315 TICHÝ radiálny ventilátor s výkonom 3200 m³/h
Kód: 2475 VENTS- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀315mm-Filter zaradenia medzi výkon od 1387-do 4695m3/h
ETALINE 315 E2 03 Poloradiálny potrubný ventilátor 2360m3/h
Kód: 3196 Cairox- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀315mm-Filter zaradenia medzi výkon od 1387-do 4695m3/h
-7%
VENTS TT-Silenta M 200 Priemyselný ventilátor s tichým chodom
Kód: 8764 VENTS- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀200mm-Filter zaradenia medzi výkon od 405-do 1900m3/h
Blauberg Turbo 315 Poloradiálny potrubný ventilátor 315mm, 1420-1750m³/h
Kód: 7412 Blauberg- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀315mm-Filter zaradenia medzi výkon od 1387-do 4695m3/h
-10%
Vents KSK 315 2E 230 V Priemyselný radiálny ventilátor s výkonom 4695 m³/h
Kód: 8375 VENTS- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀315mm-Filter zaradenia medzi výkon od 1387-do 4695m3/h
-10%
CAIROX VKAP 3.0 BCS 315L – Potrubný ventilátor 315mm s výkonom 1448m³/h
Kód: 7971 Cairox- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀315mm-Filter zaradenia medzi výkon od 1387-do 4695m3/h
-10%
Radiálny ventilátor KCF-N 315EC 4675m3/h s EC motorom pre kuchyne
Kód: 8739 Cairox- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀355mm-Filter zaradenia medzi výkon od 2090-do 6975m3/h
-10%
VENTS VKMZ 315 – Potrubný odstredivý ventilátor s kovovým puzdrom, 1540 m³/h
Kód: 338 VENTS- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀315mm-Filter zaradenia medzi výkon od 1387-do 4695m3/h
-10%
Vents KSK 315 4D Trojfázový priemyselný radiálny ventilátor 380 V
Kód: 7793 VENTS- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀315mm-Filter zaradenia medzi výkon od 1387-do 4695m3/h
-5%
VENTS KSD 4E 315S priemyselný ventilátor s tichým chodom
Kód: 2476 VENTS- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀315mm-Filter zaradenia medzi výkon od 1387-do 4695m3/h
-9%
VENTS TT-Silenta M 315 Priemyselný ventilátor s tichým chodom
Kód: 6098 VENTS- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀315mm-Filter zaradenia medzi výkon od 1387-do 4695m3/h