YVL-200-200-200Y rozbočka s gumovým tesnením 200 mm
YVL-200-200-200Y rozbočka s gumovým tesnením pre potrubie 200 mm.
Popis
Vhodná pre efektívne rozdelenie vzduchu v systémoch ventilácie.
[[WM_IMG_0]]
Technické parametre:
– Priemer: 200 mm
– Materiál: pozinkovaný plech
– Uhol: 45 stupňov
[[WM_IMG_1]]
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 2,8 kg |
|---|---|
| Rozmery | 45 × 45 × 45 cm |
| Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo | ⌀200mm |
Mohlo by vás zaujímať
-15%
Reventon FR 200 DF – potrubný priemyselný ventilátor 200mm, 1000m³/h
Kód: 6610 REVENTON- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀200mm-Filter zaradenia medzi výkon od 405-do 1900m3/h
Blauberg Turbo 200 Poloradiálny potrubný ventilátor 200mm, 805-1080m³/h
Kód: 7410 Blauberg- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀200mm-Filter zaradenia medzi výkon od 405-do 1900m3/h
-10%
VENTS KSK 200 4E Priemyselný radiálny ventilátor 200mm
Kód: 2292 VENTS- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀200mm-Filter zaradenia medzi výkon od 405-do 1900m3/h
Axiálne odsávacie ventilátory VENTS TT 200PRO 200mm, dvojrýchlostné, výkon 830-1040m³/h
Kód: 323 VENTS- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀200mm-Filter zaradenia medzi výkon od 405-do 1900m3/h
Izolované poloradiálne ventilátory Blauberg Iso-Primo 200 Ø 200mm 230V
Kód: 8412 Blauberg- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀200mm-Filter zaradenia medzi výkon od 405-do 1900m3/h
-10%
Priemyselný ventilátor Blauberg Iso-Mix 200, Ø 200 mm, trojrýchlostný
Kód: 2297 Blauberg- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀200mm-Filter zaradenia medzi výkon od 405-do 1900m3/h
-10%
Blauberg Turbo 200 EC ventilátor Ø 200mm, výkon 1040m3/h, 230V
Kód: 9484 Blauberg- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀200mm-Filter zaradenia medzi výkon od 405-do 1900m3/h
-10%
VENTS VKMZ 200 – Potrubný priemyselný ventilátor s priemerom 198mm a výkonom 1000 m3/h
Kód: 334 VENTS- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀200mm-Filter zaradenia medzi výkon od 405-do 1900m3/h
-10%
VENTS KSB 200mm S-Radiálny ventilátor s vysokým výkonom
Kód: 1065 VENTS- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀200mm-Filter zaradenia medzi výkon od 405-do 1900m3/h
-10%
VENTS KSB 200mm Tichý radiálny ventilátor s výkonom 730m³/h
Kód: 1064 VENTS- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀200mm-Filter zaradenia medzi výkon od 405-do 1900m3/h
-10%
VENTS VKM 200 – Potrubný odstredivý ventilátor s kovovým puzdrom, priemer 198mm, výkon 1070m³/h, 230V
Kód: 333 VENTS- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀200mm-Filter zaradenia medzi výkon od 405-do 1900m3/h
-10%
Priemyselný potrubný ventilátor BCS-ECP 200 s EC motorom, priemer 198 mm, výkon 1110 m³/h
Kód: 2459 Cairox- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀200mm-Filter zaradenia medzi výkon od 405-do 1900m3/h
-10%
Potrubný ventilátor VENTS VKOM 200, priemer 208mm, výkon 405m³/h, 230V
Kód: 1004 VENTS- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀200mm-Filter zaradenia medzi výkon od 405-do 1900m3/h
-10%
CAIROX VKAP 3.0 BCS 200L – potrubný ventilátor s priemerom 200mm, výkon 1007m³/h, napätie 230V
Kód: 7969 Cairox- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀200mm-Filter zaradenia medzi výkon od 405-do 1900m3/h
-10%
Potrubné odstredivé ventilátory VENTS VKM 200 EC, Ø 198mm, výkon 845m3/h
Kód: 9742 VENTS- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀200mm-Filter zaradenia medzi výkon od 405-do 1900m3/h
Radiálny ventilátor VENTS KSA 200-4E, Ø200 mm, 640 m³/h
Kód: 1057 VENTS- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀200mm-Filter zaradenia medzi výkon od 405-do 1900m3/h
-10%
VENTS KSB 200 K2 Ø200mm Tichý odstredivý ventilátor pre znížený strop
Kód: 6102 VENTS- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀200mm-Filter zaradenia medzi výkon od 405-do 1900m3/h
-14%
Potrubný ventilátor Vortice LINEO 200, trojrýchlostný, 815-1135 m³/h
Kód: 8557 Vortice- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀200mm-Filter zaradenia medzi výkon od 405-do 1900m3/h
RUCK ETALINE 200 E2 01 Potrubný ventilátor s výkonom 920m3/h
Kód: 3191 Cairox- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀200mm-Filter zaradenia medzi výkon od 405-do 1900m3/h
VENTS VK 200 Priemyselný radiálny ventilátor Ø200mm
Kód: 316 VENTS- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀200mm-Filter zaradenia medzi výkon od 405-do 1900m3/h
VENTS VK 200 EC radiálny ventilátor s tichým motorom
Kód: 2455 VENTS- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀200mm-Filter zaradenia medzi výkon od 405-do 1900m3/h
-10%
Blauberg PRIMO 200 Poloradiálny ventilátor Ø 200mm, 752-1140 m³/h
Kód: 8387 Blauberg- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀200mm-Filter zaradenia medzi výkon od 405-do 1900m3/h
Súvisiace produkty
YVL-315-315-315Y pozinková rozbočka s gumovým tesnením
Kód: 6624 Cairox- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀315mm
-10%
TMY Y-rozbočka Ø500 ZN pozink, vzduchotechnika
Kód: 2323 Cairox- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀500mm
TMY Y-Rozbočka Ø150/2 x Ø125 mm pozinkovaný plech
Kód: 6857 Cairox- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀125mm, ⌀150mm
TMY Y-Rozbočka Ø160/2 x Ø125 mm pozinkovaný plech
Kód: 6859 Cairox- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀125mm, ⌀160mm
YVL-160-160-160Y pozinková rozbočka s gumovým tesnením 45°
Kód: 6621 Cairox- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀160mm