Ventilátor VENTS 125LDTHL AUTO s automatickou žaluziou a časovačom
Ventilátor VENTS 125LDTHL AUTO s výkonom 185 m/h a Ø 125 mm, automatickou žaluziou a časovačom. Ideálny pre kúpeľne a WC. Možnosť montáže na strop.
Popis
Ventilátor VENTS 125LDTHL AUTO je určený do kúpeľní a WC s výkonom 185 m/h a priemerom 125 mm. Tento ventilátor je vybavený automatickou žaluziou pre kontinuálne alebo periodické odsávacie vetranie kúpeľní, spŕch, kuchýň a ďalších úžitkových priestorov. Možnosť montáže na strop. Motor je vybavený guličkovými ložiskami pre dlhú životnosť (až 40 000 hodín) a umožňuje montáž ventilátora v ľubovoľnom uhle. Vybavený je časovačom oneskorenia vypnutia nastaviteľným od 2 do 30 minút a snímačom vlhkosti nastaviteľným od 60% do 90%. Ložiská sú bezúdržbové a obsahujú dostatok tuku na celú dobu prevádzky. Upevnenie do potrubia. Ventilátor je navrhnutý pre nízky až stredný pohyb vzduchu na krátke vzdialenosti s nízkym odporom vzduchu. Je kompatibilný so vzduchovými kanálmi 125 mm. Moderný dizajn a estetický vzhľad sú zabezpečené krytom, obežným kolesom a predným panelom vyrobeným z vysoko kvalitného a odolného plastu ABS, odolného voči UV žiareniu. Rôzne dekoratívne panely zvyšujú atraktivitu produktu. Termopohon zaisťuje plynulé otváranie a zatváranie automatických žalúzií, ktoré zabraňujú spätnému prúdeniu vzduchu. Konštrukcia obežného kolesa zvyšuje účinnosť ventilátora a predlžuje životnosť motora. Krytie IP 24. MOTOR: Spoľahlivý motor s nízkou spotrebou energie je navrhnutý pre nepretržitú prevádzku a nevyžaduje žiadnu údržbu. Vybavený ochranou proti prehriatiu. Upevnenie pomocou skrutiek.
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 1,15 kg |
|---|---|
| Rozmery | 12 × 21 × 21 cm |
| Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia | ⌀125mm-Filter zaradenia medzi výkon od 93-do 245m3/h |
Mohlo by vás zaujímať
MCA Sťahovacie pásky 60-135mm pre flexibilné kanály
Kód: 4731 Cairox- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀100mm, ⌀80mm