VENTS 100VKO1T-časový ventilátor do potrubia s gulôčkovým ložiskom
Popis
Potrubný ventilátor výkon: 107 m3/h do potrubia 100 mm VENTS 100VKO1T-T. Ventilátor je vybavený časovačom a gulôčkovým ložiskom.
Odsávacie alebo prívodné vetranie v závislosti od typu upevnenia ventilátora v systéme.
Určené pre potrubné systémy z PVC alebo flexibilné kanály.
Pohyb nízkym až stredným prúdením vzduchu na krátke vzdialenosti s nízkym odporom vzduchu.
Kompatibilné so vzduchovými kanálmi 100 mm.
DIZAJN
Dizajn intelektuálneho obežného kolesa zvyšuje účinnosť ventilátora a predlžuje jeho životnosť.
Krytie IP X4.
MOTOR
Spoľahlivý a nízko-wattový elektromotor.
Navrhnuté pre nepretržitú prevádzku a nevyžaduje žiadnu údržbu.
Vybavené ochranou proti prehriatiu.
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 1,082 kg |
|---|---|
| Rozmery | 9 × 11 × 11 cm |
| Vlastnosti-výbava ventilátora | Časový dobeh, Gulôčkové ložisko-vhodná do stropu aj na stenu |
| Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia | ⌀100mm-Filter zaradenia medzi výkon od 77-do 230m3/h |
Mohlo by vás zaujímať
MV100VJ Gravitačná mriežka buk 100mm s prírubou
Kód: 4781 VENTS- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀100mm-potrubie
Plastová vetracia mriežka MV100BVS 100mm s hnedou farbou a sieťkou proti hmyzu
Kód: 1313 VENTS- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀100mm-potrubie
-9%
1005 Plastové potrubie okrúhle Ø 100 mm, dĺžka 0,5 m pre vzduchotechniku
Kód: 534 VENTS- Okrúhle potrubia PLASTOVÉ-vnútorný ⌀ : ⌀100mm
Vetracia mriežka plastová MV100BVS béžová so sieťkou proti hmyzu
Kód: 1330 VENTS- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀100mm-potrubie
RS 1-400 Tyristorový regulátor otáčok 230V pre ventilátory
Kód: 1069 VENTS -
HAFLEX Flexibilné hliníkové potrubie Ø 100 mm, 2 m
Kód: 1097 VENTS- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀100mm
Vetracia mriežka plastová MV100BVS Mahagón s hmyzovou sieťkou
Kód: 2542 VENTS- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀100mm-potrubie
-16%
1010 Plastové potrubie okrúhle Ø 100 mm, 1 m dĺžka na vzduchotechniku
Kód: 538 VENTS- Okrúhle potrubia PLASTOVÉ-vnútorný ⌀ : ⌀100mm
MV100VJ hnedá gravitačná mriežka 100mm s prírubou
Kód: 1335 VENTS- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀100mm-potrubie
MV100VJ Vetracia mriežka pretlaková sivá s prírubou 100mm
Kód: 4780 VENTS- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀100mm-potrubie
-15%
Klapka KZK2 100mm – vzduchotesná a pachotesná pre axiálne ventilátory
Kód: 8533 VENTILA -
Okrúhla plastová mriežka MV100BVS so sieťkou proti hmyzu
Kód: 2543 VENTS- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀100mm-potrubie
Hliníková lepiaca páska ALT 5 cm x 50 m pre vzduchotechniku
Kód: 647 VENTS -
HAFLEX Flexibilné hliníkové potrubie Ø 100 mm, 3 m
Kód: 477 VENTS- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀100mm
-9%
Aluvent Ø 100 mm 1m Hliníkové flexibilné potrubie pre vzduchotechniku
Kód: 462 VENTS- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀100mm
Mriežka plastová MV100BVS 100mm s ochrannou sieťkou proti hmyzu
Kód: 15 VENTS- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀100mm-potrubie
MV100VJ Gravitačná mriežka s prírubou 100mm pre vetracie systémy
Kód: 236 VENTS- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀100mm-potrubie
C 100mm nerezové svorky pre potrubie 100mm
Kód: 643 VENTS -
Mriežka plastová MV100BVS BUK s proti hmyzovou sieťkou
Kód: 2541 VENTS- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀100mm-potrubie
1111 Plastová spätná klapka Ø 100 mm s tlmičom
Kód: 714 VENTS- Okrúhle potrubia PLASTOVÉ-vnútorný ⌀ : ⌀100mm
Súvisiace produkty
Ventilátor VENTS 125VKO s vypínačom na svetlo, Ø 125 mm
Kód: 41 VENTS- Vlastnosti-výbava ventilátora : Bez prídavnej funkcie-základné
- Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀125mm-Filter zaradenia medzi výkon od 93-do 245m3/h
Potrubný ventilátor VENTS 150VKO s ovládaním svetlom
Kód: 46 VENTS- Vlastnosti-výbava ventilátora : Bez prídavnej funkcie-základné
- Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀150mm-Filter zaradenia medzi výkon od 180-do 335m3/h
Potrubný ventilátor VENTS 150VKOL s guľôčkovými ložiskami a vypínačom
- Vlastnosti-výbava ventilátora : Gulôčkové ložisko-vhodná do stropu aj na stenu
VENTS 100VKO Turbo Ventilátor s riadením a zvýšeným výkonom
Kód: 40 VENTS- Vlastnosti-výbava ventilátora : Bez prídavnej funkcie-základné, Turbo-zvýšený výkon
Potrubný ventilátor VENTS 150VKO TURBO s vypínačom na svetlo
Kód: 7782 VENTS- Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀150mm-Filter zaradenia medzi výkon od 180-do 335m3/h
- Vlastnosti-výbava ventilátora : Turbo-zvýšený výkon
Naposledy prezerané
SOLANO CEILING-W-150 1546mm – vodná vzduchová clona do podhľadu
Kód: 4368 Cairox -
Kovové revízne dvierka DM 250×350 Biele s magnetickým zatváraním
Kód: 9679 VENTS- Revízne dvierka rozmery šírka-výška : 250x350mm
Nerezové koleno 90° Ø450 mm pre vzduchotechniku
Kód: 7548 AR-BENTECH -
-20%
A3RW-2.0/1/S/IP21 380V regulátor otáčok 2A pre ventilátory
Kód: 9748 BREVE -
Kratki 17×17 Krbová mriežka so žalúziou rustik
Kód: 874 KRATKI -
-10%
Nerezová vnútorná spojka 80mm pre vzduchotechniku
Kód: 7499 AR-BENTECH- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀80mm
-10%
CWK – 250mm – Vodný chladič kalorifer s kruhovým prierezom
Kód: 3592 Cairox
Naposledy prezerané produkty
- Revízne dvierka rozmery šírka-výška : 250x350mm
-20%