SOLANO DESIGN-N-200 vzduchová clona, šírka 2035mm, bez ohrevu
Popis
Vzduchová clona SOLANO DESIGN-N-200 v atraktívnom dizajne.
Oblasť použitia
Technické špecifikácie
- 3-stupňový motor ventilátora
- Nastaviteľný prúd vzduchu
- Tangenciálny ventilátor
- Horizontálna inštalácia
- max. montážna výška 5,0 m *
- Nasávanie z hora
- Uhol rozptyľovača je možné manuálne nastaviť
- Regulované termostatom s postupným prepínaním
- Kontakt senzora otvárania dverí
- Možnosť pripojenia BMS (Building Management)
* Izotermický vertikálny prúd vzduchu (snímač rýchlosti vzduchu 2 m / s)
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 37 kg |
|---|---|
| Rozmery | 61 × 210 × 31 cm |
Súvisiace produkty
SOLANO DESIGN-N-150 vzduchová clona, šírka 1545mm, bez ohrevu
Kód: 4362 Cairox -
SOLANO DESIGN-W-200 vzduchová clona s vodným predohrevom, 2035mm
Kód: 4360 Cairox -
SOLANO DESIGN-W-150 vzduchová clona s vodným predohrevom, 1545mm
Naposledy prezerané
Neizolované flexibilné vzduchové potrubie GREYFLEX 315mm, 10m
Kód: 8164 Cairox- Okrúhle potrubia PLASTOVÉ-vnútorný ⌀ : ⌀315mm
Nerezové koleno 45° pre potrubie Ø125mm – Vzduchotechnika
Kód: 7527 AR-BENTECH- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀125mm
Potrubný ventilátor VENTS 125VKO1LT s časovačom a gulôčkovým ložiskom
- Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀125mm-Filter zaradenia medzi výkon od 93-do 245m3/h
VENTS VK 200 EC radiálny ventilátor s tichým motorom
Kód: 2455 VENTS- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀200mm-Filter zaradenia medzi výkon od 405-do 1900m3/h
Vetracia mriežka 200x500mm so sieťkou proti hmyzu
Kód: 4143 FIRST- HRANATÉ vetracie MRIEŽKY : Výška okolo 500mm-šírka do1500mm
Redukcia vzduchotechniky 211 Ø 100mm / Ø 125mm z bieleho plastu
Kód: 565 VENTS- Okrúhle potrubia PLASTOVÉ-vnútorný ⌀ : ⌀100mm, ⌀125mm
Revízne dvierka do stupačky obložiteľné RD-AL/S 600×600
Kód: 1501 HAVOS- Revízne dvierka rozmery šírka-výška : 600x600mm
Nerezové koleno 45° Ø180mm pre vzduchotechniku
Kód: 7530 AR-BENTECH- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀180mm
Spiro potrubie Ø 160mm, 3 metre – špirálovo vinuté vzduchové potrubie
Kód: 1174 AR-BENTECH- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀160mm
Aluflex AA3 G 315 Ø 315mm flexibilné hliníkové potrubie 10m
Kód: 4762 Cairox- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀315mm
Naposledy prezerané produkty
- Okrúhle potrubia PLASTOVÉ-vnútorný ⌀ : ⌀315mm
- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀125mm
- Vlastnosti-výbava ventilátora : Časový dobeh, Gulôčkové ložisko-vhodná do stropu aj na stenu
- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀200mm-Filter zaradenia medzi výkon od 405-do 1900m3/h
- HRANATÉ vetracie MRIEŽKY : Výška okolo 500mm-šírka do1500mm