Popis
Vzduchové výkony sú merané v súlade s normou EN ISO 5801/AMCA 210 so štandardnou hustotou vzduchu so špecifickou hmotnosťou 1,2 kg/m³. Napájanie – TYP /M/ 230V/1Ph/50Hz alebo TYP -/T/400V/3Ph/50Hz. Výkon vzduchu je meraný podľa normy EN ISO 5801 / AMCA 210 s hustotou vzduchu so špecifickou hmotnosťou 1,2 kg/m³. Hladina akustického tlaku je meraná v podmienkach voľného poľa, hemisférické šírenie, kategória merania C podľa EN ISO 13349, v bode maximálnej účinnosti, vo vzdialenosti 3 metre od sacej strany a uvádza sa len na porovnávacie účely. Hladina akustického výkonu je získaná v súlade s EN ISO 3746. Tolerancia +/- 3 dB(A)
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 9 kg |
|---|---|
| Rozmery | 33 × 35 × 40 cm |
| Nástenné priemyselné ventilátory-⌀D-lopatky | ⌀250mm-Filter zaradenia medzi výkon od 436-do 1850m3/h |
Súvisiace produkty
Protivýbušný axilálny ventilátor ELICENT Dynair QCM-ATX 354 T-400V II2G IIB T4 Ex Db
ELICENT Dynair QCM-ATX 566 T-400V – protivýbušný axilálny ventilátor s ochranou motora Ex Db
Kód: 8801 Elicent- Nástenné priemyselné ventilátory-⌀D-lopatky : ⌀550mm-Filter zaradenia medzi výkon od 7500-do 11500m3/h
ELICENT Dynair QCM-ATX 634 T-400V II2G IIB T4 – protivýbušný ventilátor
Kód: 8806 Elicent- Nástenné priemyselné ventilátory-⌀D-lopatky : ⌀630mm-Filter zaradenia medzi výkon od 11400-do 12200m3/h
Protivýbušný axilálny ventilátor ELICENT Dynair QCM-ATX 404 M-230V II2G IIB T4 Ex Db
Kód: 8789 Elicent- Nástenné priemyselné ventilátory-⌀D-lopatky : ⌀400mm-Filter zaradenia medzi výkon od 3580-do 3950m3/h
Protivýbušný axilálny ventilátor ELICENT Dynair QCM-ATX 254T-400V II2G IIB T4 – Ex Db
Kód: 8794 Elicent- Nástenné priemyselné ventilátory-⌀D-lopatky : ⌀250mm-Filter zaradenia medzi výkon od 436-do 1850m3/h
Naposledy prezerané
Thermovent Flexibilné nerezové potrubie Ø130mm, 4m, do 700°C
Kód: 9555 VENTS- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀130mm
-10%
Ventilátor BCS-ECP 160 s EC motorom, priemer 159 mm, výkon 504 m³/h
Kód: 2458 Cairox- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀160mm-Filter zaradenia medzi výkon od 242-do 1540m3/h
-10%
Potrubný odstredivý ventilátor BCS-ECP 315 s EC motorom, priemer 313 mm, výkon 1327 m³/h, 230V
Kód: 2461 Cairox- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀315mm-Filter zaradenia medzi výkon od 1387-do 4695m3/h
-10%
CAIROX VKAP 3.0 BCS 200L – potrubný ventilátor s priemerom 200mm, výkon 1007m³/h, napätie 230V
Kód: 7969 Cairox- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀200mm-Filter zaradenia medzi výkon od 405-do 1900m3/h
Thermovent 80mm Flexibilné nerezové potrubie do 700°C
Kód: 9519 VENTS- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀80mm