Popis
Voliteľná vonkajšia inštalácia s vonkajšou montážnou súpravou pre CFP 5000-6000.
Webové rozhranie, MODBUS, obsahuje výstupy predoobjednateľné DX alebo Hydronic chladenie/kúrenie.
Kompletná sada príslušenstva: tlmiče, ekonomizéry, VAV, CAV atď.
Prevádzka podľa programu RH/CO2/teplota/konštantný tlak/časovač.
Púzdro: Dvojitá koža, bezrámové, 40 mm minerálna vlna 90 kg/m³ pre CFP 500-3500.
Vonkajší plášť: zinok-hliník, vnútorná vrstva: zinok-hliník. Trieda EN1886: D1, T3, TB3.
VÝMENNÍK TEPLA
BYPASS A TLMIČE
FILTRE
Panelové filtre triedy F7 na prívode aj výfuku.
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 120 kg |
|---|---|
| Rozmery | 180 × 144 × 38 cm |
Súvisiace produkty
Priemyselný rekuperátor podstropný BlauAir BL 01 CFP 700 S25 700 m³/h
Kód: 8601 Blauberg -
BlauAir BL 02 CFP 2500 S25 – Priemyselný podstropný rekuperátor 2500m³/h
Kód: 8617 Blauberg
Naposledy prezerané
-4%
Revízne dvierka na fasádu RDSf 500x500x15 mm s H2O doskou
Kód: 8473 Tamadex- Revízne dvierka rozmery šírka-výška : 500x500mm
Revízne dvierka obložiteľné OB CZ 300x300mm s tlačným zámkom
Kód: 7879 Tamadex- Revízne dvierka rozmery šírka-výška : 300x300mm
-10%
VENTS KSB 125 K2 Ø125mm Tichý odstredivý ventilátor pre znížený strop
Kód: 6100 VENTS- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀125mm-Filter zaradenia medzi výkon od 114-do 505m3/h
RWR-N 125 – 95m³/h – Okrúhly stropný anemostat s pevnými lamelami
Kód: 5444 Cairox- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀125mm-potrubie
Náhradný diaľkový ovládač VENTS TwINFRESH COMFO RA1 50 / RA 50
Kód: 8536 VENTS -
Hliníková ukončovacia mriežka HKM 45° s ochrannou sieťkou – 250 mm
Kód: 9142 AR-BENTECH- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀250mm
Predný panel Awenta HSF PTGB125M TRAX, matná čierna-sklo pre ventilátory
Kód: 6192 Awenta- Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀125mm-Filter zaradenia medzi výkon od 93-do 245m3/h
Rekuperátor Blauberg KOMFORT Roto EC LE 1500-9 S17 – 1500 m³/h s predohrevom
Vetracia mriežka HNEDÁ KO-100-30 bez sieťky a prírubou 100mm
Kód: 8409 Awenta- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀100mm-potrubie
Radiálny ventilátor Blauberg Qubit-E 35/60 H – 100mm s časovačom a senzorom vlhkosti
- Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀100mm-Filter zaradenia medzi výkon od 77-do 230m3/h
Naposledy prezerané produkty
-4%
- Revízne dvierka rozmery šírka-výška : 500x500mm
- Revízne dvierka rozmery šírka-výška : 300x300mm
-10%
- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀125mm-Filter zaradenia medzi výkon od 114-do 505m3/h
- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀125mm-potrubie