Popis
Voliteľná vonkajšia inštalácia s vonkajšou montážnou súpravou pre CFP 5000-6000.
Webové rozhranie, MODBUS, obsahuje výstupy predoobjednateľné DX alebo Hydronic chladenie/kúrenie.
Kompletná sada príslušenstva: tlmiče, ekonomizéry, VAV, CAV atď.
Prevádzka podľa programu RH/CO2/teplota/konštantný tlak/časovač.
Púzdro: Dvojitá koža, bezrámové, 40 mm minerálna vlna 90 kg/m³ pre CFP 500-3500.
Vonkajší plášť: zinok-hliník, vnútorná vrstva: zinok-hliník. Trieda EN1886: D1, T3, TB3.
VÝMENNÍK TEPLA
BYPASS A TLMIČE
FILTRE
Panelové filtre triedy F7 na prívode aj výfuku.
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 120 kg |
|---|---|
| Rozmery | 180 × 144 × 38 cm |
Súvisiace produkty
BlauAir BL 02 CFP 2500 S25 – Priemyselný podstropný rekuperátor 2500m³/h
Kód: 8617 Blauberg -
BlauAir BL 03 CFP 3500 S25 – Priemyselný podstropný rekuperátor 3500 m³/h
Kód: 8622 Blauberg -
Naposledy prezerané
MV160J plastová gravitačná mriežka bez príruby 221×299 mm
Kód: 234 VENTS- HRANATÉ vetracie MRIEŽKY : Výška od-150-do250mm-šírka do1500mm
-10%
Flexibilné plastové potrubie PVC-W CAIROX Ø 102mm, 15m
Kód: 9300 Cairox- Okrúhle potrubia PLASTOVÉ-vnútorný ⌀ : ⌀100mm
T-rozbočka KP 838 pre hranaté plastové potrubie 60x204mm
Kód: 585 VENTS- Hranaté potrubia PLASTOVÉ- □ Výška × Šírka : □ V × Š-60x204mm
Náhradný filter G4 pre VENTS VUE 350 VB EC, 500x196x40 mm
Kód: 7621 VENTS -
-10%
Ventilátor VENTS 100LD AUTO T Zlatý lesklý 100mm s automatickou žaluziou
Kód: 8457 VENTS- Vlastnosti-výbava ventilátora : Automatická žaluzia, Časový dobeh
- Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀100mm-Filter zaradenia medzi výkon od 77-do 230m3/h
Naposledy prezerané produkty
- HRANATÉ vetracie MRIEŽKY : Výška od-150-do250mm-šírka do1500mm
-10%
- Okrúhle potrubia PLASTOVÉ-vnútorný ⌀ : ⌀100mm
- Hranaté potrubia PLASTOVÉ- □ Výška × Šírka : □ V × Š-60x204mm
-10%
- Vlastnosti-výbava ventilátora : Automatická žaluzia, Časový dobeh