Predný panel Awenta HSF PTGB125M TRAX, matná čierna-sklo pre ventilátory
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 0,3 kg |
|---|---|
| Rozmery | 3 × 20 × 20 cm |
| Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia | ⌀125mm-Filter zaradenia medzi výkon od 93-do 245m3/h |
Súvisiace produkty
Predný panel Awenta HSF PTGR100 M TRAX, matná červená sklo pre ventilátory
Kód: 7756 Awenta- Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀100mm-Filter zaradenia medzi výkon od 77-do 230m3/h
Predný panel Awenta HSF PEG100 s plným sklom mliečna biela – Ventilátor do kúpeľne
Kód: 6189 Awenta- Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀100mm-Filter zaradenia medzi výkon od 77-do 230m3/h
Predný panel Awenta HSF PI100 VNÚTRI, obložitelný plast, biely – pre ventilátory AWENTA
Kód: 7736 Awenta- Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀100mm-Filter zaradenia medzi výkon od 77-do 230m3/h
Predný panel Awenta HSF PSB100 S-LINE biely plast pre ventilátory
Kód: 7741 Awenta- Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀100mm-Filter zaradenia medzi výkon od 77-do 230m3/h
Predný panel Awenta HSF PTGB100 P TRAX, lesklé čierne sklo – pre ventilátory AWENTA
Kód: 7755 Awenta- Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀100mm-Filter zaradenia medzi výkon od 77-do 230m3/h
Naposledy prezerané
-19%
Plastové revízne dvierka ADV 375×375 mm s vyberateľným rámom
Kód: 2204 Awenta- Revízne dvierka rozmery šírka-výška : 400x400mm
RN Ø125/Ø150 Nerezová redukcia z matného nerezového plechu
Kód: 7656 AR-BENTECH- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀125mm, ⌀150mm
-10%
Ventilátor VENTS 100LD AUTO T Zlatý lesklý 100mm s automatickou žaluziou
Kód: 8457 VENTS- Vlastnosti-výbava ventilátora : Automatická žaluzia, Časový dobeh
- Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀100mm-Filter zaradenia medzi výkon od 77-do 230m3/h
-5%
VENTS Quiet ventilátor 125 mm s časovým dobehom a spätnou klapkou
TMY Ø100 Y-rozbočka pozink – vzduchotechnický rozvod
Kód: 597 Cairox- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀100mm
-10%
Rekuperačná jednotka entalpická REVENTON INSPIRO 150 s automatickým bypassom
Kód: 8198 REVENTON -
UT 45° ukončovacia mriežka 355mm s gumovým tesnením
Kód: 9639 Cairox- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀350-355mm
MV250/200VJ Vetracia mriežka s prírubou 200mm, plastová
Kód: 240 VENTS- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀200mm-potrubie
Priemyselný rekuperátor na podlahu BlauAir BL 02 CFH 2500 S25, 2500 m³/h
Kód: 8646 Blauberg -
BLAUBERG Quatro100TH Ventilátor do kúpeľne s časovačom a senzorom
Naposledy prezerané produkty
-19%
- Revízne dvierka rozmery šírka-výška : 400x400mm
- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀125mm, ⌀150mm
-10%
- Vlastnosti-výbava ventilátora : Automatická žaluzia, Časový dobeh
-5%
- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀100mm