Predný panel Awenta HSF PTGB125M TRAX, matná čierna-sklo pre ventilátory
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 0,3 kg |
|---|---|
| Rozmery | 3 × 20 × 20 cm |
| Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia | ⌀125mm-Filter zaradenia medzi výkon od 93-do 245m3/h |
Súvisiace produkty
Predný panel Awenta HSF PSB100 S-LINE biely plast pre ventilátory
Kód: 7741 Awenta- Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀100mm-Filter zaradenia medzi výkon od 77-do 230m3/h
Predný panel Awenta HSF PEB 100, biely plast, pre ventilátory AWENTA KWS
Kód: 7732 Awenta- Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀100mm-Filter zaradenia medzi výkon od 77-do 230m3/h
Predný panel Awenta HSF PSS100 S-LINE strieborný plast pre ventilátory
Kód: 7742 Awenta- Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀100mm-Filter zaradenia medzi výkon od 77-do 230m3/h
Predný panel Awenta HSF PNI100 NEA, nerezová oceľ pre ventilátory
Kód: 7740 Awenta- Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀100mm-Filter zaradenia medzi výkon od 77-do 230m3/h
Predný panel Awenta HSF PNB125 NEA biela plastová krytka pre ventilátor
Kód: 7753 Awenta- Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀125mm-Filter zaradenia medzi výkon od 93-do 245m3/h
Naposledy prezerané
Revízne dvierka obložiteľné OB CZ 300x300mm s tlačným zámkom
Kód: 7879 Tamadex- Revízne dvierka rozmery šírka-výška : 300x300mm
Krbová mriežka Kratki 11×42 bez žaluzie biela
Kód: 767 KRATKI -
Blauberg CIVIC EC LBE2 300 S21 V.2 – Lokálny rekuperátor 320m3/h
Kód: 8578 Blauberg
Naposledy prezerané produkty
- Revízne dvierka rozmery šírka-výška : 300x300mm