Predný panel Awenta HSF PTGB125M TRAX, matná čierna-sklo pre ventilátory
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 0,3 kg |
|---|---|
| Rozmery | 3 × 20 × 20 cm |
| Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia | ⌀125mm-Filter zaradenia medzi výkon od 93-do 245m3/h |
Súvisiace produkty
Predný panel Awenta HSF PSS100 S-LINE strieborný plast pre ventilátory
Kód: 7742 Awenta- Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀100mm-Filter zaradenia medzi výkon od 77-do 230m3/h
Predný panel Awenta HSF PNI100 NEA, nerezová oceľ pre ventilátory
Kód: 7740 Awenta- Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀100mm-Filter zaradenia medzi výkon od 77-do 230m3/h
Predný panel Awenta HSF PEI100 z nerezovej ocele pre ventilátory
Kód: 7733 Awenta- Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀100mm-Filter zaradenia medzi výkon od 77-do 230m3/h
Predný panel Awenta HSF PEB 100, biely plast, pre ventilátory AWENTA KWS
Kód: 7732 Awenta- Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀100mm-Filter zaradenia medzi výkon od 77-do 230m3/h
Predný panel Awenta HSF PTGR125 M TRAX, matná červená sklo pre ventilátory
Kód: 6191 Awenta- Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀125mm-Filter zaradenia medzi výkon od 93-do 245m3/h
Naposledy prezerané
RWR-N 355 – 600m³/h – Okrúhly stropný anemostat s pevnými lamelami
Kód: 5449 Cairox- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀355mm-potrubie
Naposledy prezerané produkty
- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀355mm-potrubie