Predný panel Awenta HSF PTGB125M TRAX, matná čierna-sklo pre ventilátory
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 0,3 kg |
|---|---|
| Rozmery | 3 × 20 × 20 cm |
| Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia | ⌀125mm-Filter zaradenia medzi výkon od 93-do 245m3/h |
Súvisiace produkty
Predný panel Awenta HSF PEB 100, biely plast, pre ventilátory AWENTA KWS
Kód: 7732 Awenta- Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀100mm-Filter zaradenia medzi výkon od 77-do 230m3/h
Predný panel Awenta HSF PES100, strieborný plast – Dekorácia pre ventilátory
Kód: 7734 Awenta- Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀100mm-Filter zaradenia medzi výkon od 77-do 230m3/h
Predný panel Awenta HSF PES125, strieborný plast, pre ventilátory
Kód: 7749 Awenta- Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀125mm-Filter zaradenia medzi výkon od 93-do 245m3/h
-6%
Predný panel Awenta HSF PTG100 Trax – biele mliečne sklo rovné pre AWENTA KWS
Kód: 8327 Awenta- Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀125mm-Filter zaradenia medzi výkon od 93-do 245m3/h
Predný panel Awenta HSF PEG100 s plným sklom mliečna biela – Ventilátor do kúpeľne
Kód: 6189 Awenta- Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀100mm-Filter zaradenia medzi výkon od 77-do 230m3/h
Naposledy prezerané
TDG 90 315/100 – Pozinkovaná T rozbočka s gumovým tesnením
Kód: 4526 Cairox- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀100mm, ⌀315mm
AHVN-W Dvojradová biela hliníková nástenná vetracia mriežka s nastaviteľnými lamelami 700 x 250 mm
Kód: 5874 Cairox- HRANATÉ vetracie MRIEŽKY : Výška od 250-do300mm-šírka do1500mm
Radiálny ventilátor Blauberg Qubit-E 35/60 H – 100mm s časovačom a senzorom vlhkosti
- Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀100mm-Filter zaradenia medzi výkon od 77-do 230m3/h
CVA 100-1200-1F MPI – Elektrický ohrievač s triakom 100mm
Kód: 3476 Cairox -
T-rozbočka KP 838 pre hranaté plastové potrubie 60x204mm
Kód: 585 VENTS- Hranaté potrubia PLASTOVÉ- □ Výška × Šírka : □ V × Š-60x204mm
UT • 45° ukončovacia mriežka 80mm s gumovým tesnením pre vzduchotechniku
Kód: 9630 Cairox- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀80mm
-7%
Ovládací panel BLAUBERG S25 so senzorovým displejom pre rekuperátory
Kód: 8584 Blauberg -
Priemyselný rekuperátor na podlahu BlauAir BL 02 CFH 2500 S25, 2500 m³/h
Kód: 8646 Blauberg -
Krbová mriežka Kratki 17×30 bez žalúzie, chrom matný
Kód: 830 KRATKI
Naposledy prezerané produkty
- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀100mm, ⌀315mm
- HRANATÉ vetracie MRIEŽKY : Výška od 250-do300mm-šírka do1500mm
- Hranaté potrubia PLASTOVÉ- □ Výška × Šírka : □ V × Š-60x204mm