MV250/200VJ Vetracia mriežka s prírubou 200mm, plastová
Vetracie mriežky pretlakové.
Popis
MV250/200VJ je plastová vetracia mriežka určená na dekoráciu prívodných a výfukových prieduchov v verejných, bytových a priemyselných ventilačných systémoch. Krycia plocha mriežky je 250x250mm. Tento model je určený na vonkajšiu montáž na stenu a je vyrobený z kvalitného a odolného plastu. Vyznačuje sa viac prvkovou štruktúrou a je vybavený žalúziami, ktoré zabraňujú spätnému toku vzduchu. Upevnenie je realizované pomocou skrutiek.
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 0,287 kg |
|---|---|
| Rozmery | 5 × 26 × 26 cm |
| Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu | ⌀200mm-potrubie |
Mohlo by vás zaujímať
MV250/150VJ Plastová gravitačná mriežka 150mm s prírubou
Kód: 239 VENTS- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀150mm-potrubie
VENTS VK 200 Priemyselný radiálny ventilátor Ø200mm
Kód: 316 VENTS- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀200mm-Filter zaradenia medzi výkon od 405-do 1900m3/h
-10%
Priemyselný ventilátor Blauberg Iso-Mix 200, Ø 200 mm, trojrýchlostný
Kód: 2297 Blauberg- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀200mm-Filter zaradenia medzi výkon od 405-do 1900m3/h
-10%
VENTS KSK 200 4E Priemyselný radiálny ventilátor 200mm
Kód: 2292 VENTS- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀200mm-Filter zaradenia medzi výkon od 405-do 1900m3/h
-10%
VENTS KSB 200mm S-Radiálny ventilátor s vysokým výkonom
Kód: 1065 VENTS- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀200mm-Filter zaradenia medzi výkon od 405-do 1900m3/h
-10%
Blauberg Turbo 200 EC ventilátor Ø 200mm, výkon 1040m3/h, 230V
Kód: 9484 Blauberg- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀200mm-Filter zaradenia medzi výkon od 405-do 1900m3/h
MV250J Plastová gravitačná mriežka 250×250 mm bez príruby
Kód: 235 VENTS- HRANATÉ vetracie MRIEŽKY : Výška od-150-do250mm-šírka do1500mm
-10%
Priemyselný potrubný ventilátor BCS-ECP 200 s EC motorom, priemer 198 mm, výkon 1110 m³/h
Kód: 2459 Cairox- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀200mm-Filter zaradenia medzi výkon od 405-do 1900m3/h