Vetracia mriežka plastová MV150BVS 150mm béžová so sieťkou proti hmyzu
Skladom
2,24  s DPHCena bez DPH: 1,82
Plastová vetracia mriežka s vnútorným rozmerom 150mm a krycou plochou 200mm. Farba: béžová so sieťkou proti hmyzu. Materiál: ABS plast. Vhodná na inštaláciu do interiéru aj exteriéru.
Skladom
Pridať medzi obľúbených
Pridať medzi obľúbených
Did you like this product? Add to favorites now and follow the product.
Nie ste si istý čo potrebujete?
Poradíme Vám! +421 949 762 827 Zavolajte nám
Viac ako 10 rokov na trhu
Predaj, montáž a projektovanie
Doprava zdarma
Pomoc a technická podpora
Od odborníkov vzduchotechniky
Záruka
Dvojročná záruka
Popis
Plastová vetracia mriežka MV150BVS s vnútorným rozmerom 150mm a krycou plochou 200mm. Farba: béžová so sieťkou proti hmyzu. Materiál: ABS plast. Táto mriežka je vhodná na inštaláciu na fasádu, na stenu do interiéru aj do exteriéru. Používa sa na zabezpečenie správnej cirkulácie vzduchu v priestoroch. Vyrobená z kvalitného a odolného plastu.
Ďalšie informácie
Hmotnosť 0,132 kg
Rozmery 3 × 20 × 20 cm
Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu
⌀150mm-potrubie
Mohlo by vás zaujímať
Naposledy prezerané
  • Ventilátor VENTS 100LDTH s čiernym matným panelom a časovačom
    Kód: 9286 VENTS
    • Vlastnosti-výbava ventilátora : Parový /vlhkostný/senzor má automaticky časový dobeh
    • Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀100mm-Filter zaradenia medzi výkon od 77-do 230m3/h