Hranaté plastové koleno 90° 60×204 mm ABS – kód 8281-KP204-24
Hranaté plastové koleno 90° 60×204 mm slúži na pripojenie plochých potrubí. Vyrobené z bieleho ABS plastu, vodorovné pripojenie.
Popis
Hranaté plastové koleno 90° 60×204 mm je určené na vodorovné pripojenie plastového potrubia s rozmermi 60×204 mm. Toto koleno slúži na pripojenie rovnako veľkých plochých potrubí pod uhlom 90°. Je vyrobené z kvalitného bieleho ABS plastu, čo zabezpečuje jeho dlhú životnosť a odolnosť voči rôznym podmienkam.
Vlastnosti:
– Uhol: 90°
– Rozmer: 60×204 mm
– Materiál: ABS plast
– Použitie: Vzduchotechnika, pripojenie plochých potrubí.
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 0,367 kg |
|---|---|
| Rozmery | 24 × 21 × 6 cm |
| Hranaté potrubia PLASTOVÉ- □ Výška × Šírka | □ V × Š-60x204mm |
Súvisiace produkty
Koleno 90° kód 9292 pre plastové potrubie 90x220mm
Kód: 6091 VENTS- Hranaté potrubia PLASTOVÉ- □ Výška × Šírka : □ V × Š-90x220mm
Koleno KP75-24 75×150 mm 90° horizontálne pre plastové potrubia
Kód: 8144 VENTS- Hranaté potrubia PLASTOVÉ- □ Výška × Šírka : □ V × Š-75x150mm
-10%
Spojka KP120-21 pre hranaté plastové potrubie 60x120mm
Kód: 578 VENTS- Hranaté potrubia PLASTOVÉ- □ Výška × Šírka : □ V × Š-60x120mm
-10%
T-rozbočka KP120-26 pre hranaté potrubie 60x120mm
Kód: 584 VENTS- Hranaté potrubia PLASTOVÉ- □ Výška × Šírka : □ V × Š-60x120mm
OPZ 260×140 Biela hliníková mriežka s rámčekom do potrubia 220×90
Kód: 7762 M&D- Hranaté potrubia PLASTOVÉ- □ Výška × Šírka : □ V × Š-90x220mm
Naposledy prezerané
Blauberg TUBO 150T Potrubný ventilátor s časovačom 150 mm
- Ventilátory-IP ochrana:Bezpečnosť vo vlhkom prostredí : Zóna 2:do 60 cm od vane/sprchy–min. IPx4
- Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀150mm-Filter zaradenia medzi výkon od 180-do 335m3/h
-10%
Rekuperačná jednotka entalpická REVENTON INSPIRO 650 s bypassom
Kód: 8202 REVENTON -
SPN-VH GALVA 400 x 200 MM – Dvojradová vetracia mriežka do SPIRO potrubia
Kód: 4838 Cairox- Výber spiro mriežky pre spiro potrubie ⌀ : Pre spiro potrubie ⌀od 900-do 1200mm
FLK-BSP 160 – Náhradná vložka do vreckového filtra FLK-B G4
Kód: 4888 Cairox- Vzduchotechnické filtre ⌀ napojenia mm : ⌀160mm
Naposledy prezerané produkty
- Vlastnosti-výbava ventilátora : Časový dobeh, Gulôčkové ložisko-vhodná do stropu aj na stenu
-10%
- Výber spiro mriežky pre spiro potrubie ⌀ : Pre spiro potrubie ⌀od 900-do 1200mm
- Vzduchotechnické filtre ⌀ napojenia mm : ⌀160mm