BLAUBERG AUTO125T ventilátor s automatickou žaluziou a časovačom, Ø 125mm
Ventilátor BLAUBERG AUTO125T s výkonom 185m/h, Ø 125mm, pre kontinuálne a periodické odsávanie v kúpeľniach, spŕch a kuchyniach. Upevnenie do potrubia.
Popis
Ventilátor BLAUBERG AUTO125T s výkonom 185m/h, Ø 125mm je určený pre kontinuálne alebo periodické odsávacie vetranie kúpeľní, spŕch, kuchýň a ďalších úžitkových priestorov. Upevnenie do potrubia.
- Montáž na stenu
- Montáž do stropu
Vyznačujú sa: - Jednoduchou údržbou
- Výbava ventilátorov typu AUTO:
- Automatické žalúzie
- Guličkové ložisko motora. Výbava: základ, guličkové ložisko, priemer 125mm, automatická žaluzia
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 1,095 kg |
|---|---|
| Rozmery | 10 × 19 × 19 cm |
| Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia | ⌀125mm-Filter zaradenia medzi výkon od 93-do 245m3/h |
Mohlo by vás zaujímať
2121 Plastová spätná klapka Ø 125 mm pre okrúhle potrubia
Kód: 715 VENTS- Okrúhle potrubia PLASTOVÉ-vnútorný ⌀ : ⌀125mm
Vetracie mriežky okrúhle plastové MV125 BVS so sieťkou proti hmyzu
Kód: 2552 VENTS- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀125mm-potrubie
Hliníková lepiaca páska ALT 5 cm x 50 m pre vzduchotechniku
Kód: 647 VENTS -
Vetracie mriežky okrúhle plastové MV125 BVS BUK so sieťkou proti hmyzu
Kód: 2550 VENTS- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀125mm-potrubie
-15%
2005 Ø 125 mm – 0,5 m Plastové okrúhle potrubie na vzduchotechniku
Kód: 535 VENTS- Okrúhle potrubia PLASTOVÉ-vnútorný ⌀ : ⌀125mm
MV120VNJ Gravitačná mriežka s kruhovým náustkom, priemer 100/110/120/130/150 mm
Kód: 238 VENTS- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀100mm-potrubie, ⌀110mm-potrubie, ⌀125mm-potrubie, ⌀150mm-potrubie
2010-KO125-10 Ø 125 mm, 1 m dlhé plastové potrubie na vzduchotechniku
Kód: 539 VENTS- Okrúhle potrubia PLASTOVÉ-vnútorný ⌀ : ⌀125mm
MVM 125VNj Nerezová gravitačná vetracia mriežka 125mm
Kód: 1358 VENTS- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀125mm-potrubie
HAFLEX Flexibilné hliníkové potrubie Ø 125 mm, 2 m
Kód: 1100 VENTS- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀125mm
MV125 BVS Okrúhla plastová mriežka 125mm so sieťkou
Kód: 158 VENTS- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀125mm-potrubie
-14%
Klapka KZK2 125mm – vzduchotesná a pachotesná pre axiálne ventilátory
Kód: 8534 VENTILA -
MCA Sťahovacie pásky 60-135mm pre flexibilné kanály
Kód: 4731 Cairox- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀100mm, ⌀80mm
Mriežka plastová MV125 BVS hnedá so sieťkou proti hmyzu
Kód: 1314 VENTS- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀125mm-potrubie
RS 1-400 Tyristorový regulátor otáčok 230V pre ventilátory
Kód: 1069 VENTS -
C 125mm nerezové svorky pre potrubie 125mm
Kód: 644 VENTS -
HAFLEX Flexibilné hliníkové potrubie Ø 125 mm, 1 m
Kód: 465 VENTS- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀125mm
Mriežka plastová MV125 BVS Bežová so sieťkou proti hmyzu
Kód: 2549 VENTS- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀125mm-potrubie
Mriežka plastová MV125 BVS Mahagón s proti hmyzovou sieťkou
Kód: 2551 VENTS- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀125mm-potrubie
HAFLEX Flexibilné hliníkové potrubie Ø 125 mm, 3 m
Kód: 480 VENTS- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀125mm