YVL-160-160-160Y pozinková rozbočka s gumovým tesnením 45°
YVL-160-160-160Y pozinková rozbočka s gumovým tesnením 45° pre spoľahlivé pripojenie potrubia.
Popis
[[WM_IMG_0]]
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 1,9 kg |
|---|---|
| Rozmery | 39 × 39 × 39 cm |
| Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo | ⌀160mm |
Mohlo by vás zaujímať
-10%
Ventilátor BCS-ECP 160 s EC motorom, priemer 159 mm, výkon 504 m³/h
Kód: 2458 Cairox- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀160mm-Filter zaradenia medzi výkon od 242-do 1540m3/h
-13%
Reventon FR 160 DF – Odstredivý potrubný ventilátor 160mm, výkon 755m³/h
Kód: 6609 REVENTON- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀160mm-Filter zaradenia medzi výkon od 242-do 1540m3/h
Blauberg Turbo 160 Poloradiálny potrubný ventilátor 160mm, 430-560m³/h
Kód: 7409 Blauberg- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀160mm-Filter zaradenia medzi výkon od 242-do 1540m3/h
-10%
Axiálne odsávacie ventilátory VENTS TT 160PRO 160mm, dvojrýchlostné, výkon 415-565m³/h
Kód: 6613 VENTS- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀160mm-Filter zaradenia medzi výkon od 242-do 1540m3/h
-10%
Blauberg Turbo 160 EC poloradiálny ventilátor Ø 160mm, 600m³/h, 230V
Kód: 9483 Blauberg- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀160mm-Filter zaradenia medzi výkon od 242-do 1540m3/h
Axiálne ventilátory VENTS TT 160, 160mm, dvojrýchlostné, 405-520m³/h
Kód: 1068 VENTS- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀160mm-Filter zaradenia medzi výkon od 242-do 1540m3/h
-10%
Axiálne ventilátory VENTS TT 160T s časovým dobehom, priemer 160mm, výkon 405-520m³/h
Kód: 8341 VENTS- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀160mm-Filter zaradenia medzi výkon od 242-do 1540m3/h
-10%
VENTS VKMZ 160 – Potrubný priemyselný ventilátor s priemerom 158 mm a výkonom 455 m³/h
Kód: 332 VENTS- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀160mm-Filter zaradenia medzi výkon od 242-do 1540m3/h
-10%
Potrubné odstredivé ventilátory VENTS VKM 160 EC s kovovým puzdrom, Ø 159mm, výkon 785m3/h, 230V
Kód: 9741 Cairox- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀160mm-Filter zaradenia medzi výkon od 242-do 1540m3/h
-10%
CAIROX VKAP 3.0 BCS 160L – Potrubný ventilátor s pripojením 160mm, výkon 866m³/h
Kód: 7968 Cairox- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀160mm-Filter zaradenia medzi výkon od 242-do 1540m3/h
Súvisiace produkty
YVL-150-150-150Y pozinková rozbočka s gumovým tesnením 45°
Kód: 6620 Cairox- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀150mm
-10%
TMY Y-rozbočka Ø500 ZN pozink, vzduchotechnika
Kód: 2323 Cairox- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀500mm
TMY Ø150 ZN pozink Y-rozbočka s priemerom 150 mm
Kód: 599 Cairox- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀150mm
YVL-315-315-315Y pozinková rozbočka s gumovým tesnením
Kód: 6624 Cairox- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀315mm
-10%
TMY Ø180 ZN pozink Y-rozbočka 180mm
Kód: 2318 Cairox- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀180mm
Naposledy prezerané
Thermovent Flexibilné nerezové potrubie Ø100mm, 4m, do 700°C
Kód: 9510 VENTS- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀100mm
Naposledy prezerané produkty
- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀100mm