YVL-160-160-160Y pozinková rozbočka s gumovým tesnením 45°
YVL-160-160-160Y pozinková rozbočka s gumovým tesnením 45° pre spoľahlivé pripojenie potrubia.
Popis
[[WM_IMG_0]]
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 1,9 kg |
|---|---|
| Rozmery | 39 × 39 × 39 cm |
| Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo | ⌀160mm |
Mohlo by vás zaujímať
Blauberg Turbo 160 Poloradiálny potrubný ventilátor 160mm, 430-560m³/h
Kód: 7409 Blauberg- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀160mm-Filter zaradenia medzi výkon od 242-do 1540m3/h
-10%
Axiálne odsávacie ventilátory VENTS TT 160PRO 160mm, dvojrýchlostné, výkon 415-565m³/h
Kód: 6613 VENTS- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀160mm-Filter zaradenia medzi výkon od 242-do 1540m3/h
-10%
VENTS VKMZ 160 – Potrubný priemyselný ventilátor s priemerom 158 mm a výkonom 455 m³/h
Kód: 332 VENTS- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀160mm-Filter zaradenia medzi výkon od 242-do 1540m3/h
-10%
Potrubné odstredivé ventilátory VENTS VKM 160 EC s kovovým puzdrom, Ø 159mm, výkon 785m3/h, 230V
Kód: 9741 Cairox- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀160mm-Filter zaradenia medzi výkon od 242-do 1540m3/h
-10%
Ventilátor BCS-ECP 160 s EC motorom, priemer 159 mm, výkon 504 m³/h
Kód: 2458 Cairox- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀160mm-Filter zaradenia medzi výkon od 242-do 1540m3/h
-10%
Axiálne ventilátory VENTS TT 160T s časovým dobehom, priemer 160mm, výkon 405-520m³/h
Kód: 8341 VENTS- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀160mm-Filter zaradenia medzi výkon od 242-do 1540m3/h
Axiálne ventilátory VENTS TT 160, 160mm, dvojrýchlostné, 405-520m³/h
Kód: 1068 VENTS- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀160mm-Filter zaradenia medzi výkon od 242-do 1540m3/h
-13%
Reventon FR 160 DF – Odstredivý potrubný ventilátor 160mm, výkon 755m³/h
Kód: 6609 REVENTON- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀160mm-Filter zaradenia medzi výkon od 242-do 1540m3/h
-10%
CAIROX VKAP 3.0 BCS 160L – Potrubný ventilátor s pripojením 160mm, výkon 866m³/h
Kód: 7968 Cairox- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀160mm-Filter zaradenia medzi výkon od 242-do 1540m3/h
-10%
Blauberg Turbo 160 EC poloradiálny ventilátor Ø 160mm, 600m³/h, 230V
Kód: 9483 Blauberg- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀160mm-Filter zaradenia medzi výkon od 242-do 1540m3/h
Súvisiace produkty
TMY Y-Rozbočka Ø160/2 x Ø125 mm pozinkovaný plech
Kód: 6859 Cairox- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀125mm, ⌀160mm
YVL-125-125-125Y pozinková rozbočka s gumovým tesnením
Kód: 6619 Cairox- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀125mm
-10%
TMY Y-rozbočka Ø350 ZN pozink, vzduchotechnika
Kód: 2320 Cairox- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀350-355mm
YVL-315-315-315Y pozinková rozbočka s gumovým tesnením
Kód: 6624 Cairox- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀315mm
-10%
TMY Ø250 ZN pozink Y-rozbočka 250 mm
Kód: 2314 Cairox- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀250mm
Naposledy prezerané
-16%
Reventon FR 250 DF – Potrubný ventilátor s kovovým puzdrom, priemer 250mm, výkon 1105m3/h
Kód: 6611 REVENTON- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀250mm-Filter zaradenia medzi výkon od 870-do 3720m3/h
-13%
Nerezová mriežka MV-N 300x300mm s protidažďovou žalúziou
Kód: 7388 M&D- HRANATÉ vetracie MRIEŽKY : Výška okolo 300mm-šírka do1500mm
DMZ 300×600 Kovové revízne dvierka so zámkom na kľúčik
Kód: 7923 VENTS- Revízne dvierka rozmery šírka-výška : 300x600mm
-10%
CAIROX VKAP 3.0 BCS 150L – Potrubný ventilátor s priemerom 150 mm a výkonom 773 m³/h
Kód: 7967 Cairox- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀150mm-Filter zaradenia medzi výkon od 200-do 773m3/h
-10%
Ventilátor VENTS 100LDL AUTO s automatickou žaluziou, 100mm, CHróm lesk
- Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀100mm-Filter zaradenia medzi výkon od 77-do 230m3/h
Naposledy prezerané produkty
-16%
- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀250mm-Filter zaradenia medzi výkon od 870-do 3720m3/h
-13%
- HRANATÉ vetracie MRIEŽKY : Výška okolo 300mm-šírka do1500mm
- Revízne dvierka rozmery šírka-výška : 300x600mm
-10%
- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀150mm-Filter zaradenia medzi výkon od 200-do 773m3/h
-10%