YVL-160-160-160Y pozinková rozbočka s gumovým tesnením 45°
YVL-160-160-160Y pozinková rozbočka s gumovým tesnením 45° pre spoľahlivé pripojenie potrubia.
Popis
[[WM_IMG_0]]
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 1,9 kg |
|---|---|
| Rozmery | 39 × 39 × 39 cm |
| Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo | ⌀160mm |
Mohlo by vás zaujímať
-10%
VENTS VKMZ 160 – Potrubný priemyselný ventilátor s priemerom 158 mm a výkonom 455 m³/h
Kód: 332 VENTS- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀160mm-Filter zaradenia medzi výkon od 242-do 1540m3/h
-10%
Ventilátor BCS-ECP 160 s EC motorom, priemer 159 mm, výkon 504 m³/h
Kód: 2458 Cairox- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀160mm-Filter zaradenia medzi výkon od 242-do 1540m3/h
Axiálne ventilátory VENTS TT 160, 160mm, dvojrýchlostné, 405-520m³/h
Kód: 1068 VENTS- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀160mm-Filter zaradenia medzi výkon od 242-do 1540m3/h
-10%
Blauberg Turbo 160 EC poloradiálny ventilátor Ø 160mm, 600m³/h, 230V
Kód: 9483 Blauberg- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀160mm-Filter zaradenia medzi výkon od 242-do 1540m3/h
-10%
Axiálne odsávacie ventilátory VENTS TT 160PRO 160mm, dvojrýchlostné, výkon 415-565m³/h
Kód: 6613 VENTS- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀160mm-Filter zaradenia medzi výkon od 242-do 1540m3/h
Blauberg Turbo 160 Poloradiálny potrubný ventilátor 160mm, 430-560m³/h
Kód: 7409 Blauberg- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀160mm-Filter zaradenia medzi výkon od 242-do 1540m3/h
-10%
Potrubné odstredivé ventilátory VENTS VKM 160 EC s kovovým puzdrom, Ø 159mm, výkon 785m3/h, 230V
Kód: 9741 Cairox- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀160mm-Filter zaradenia medzi výkon od 242-do 1540m3/h
-10%
Axiálne ventilátory VENTS TT 160T s časovým dobehom, priemer 160mm, výkon 405-520m³/h
Kód: 8341 VENTS- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀160mm-Filter zaradenia medzi výkon od 242-do 1540m3/h
-10%
CAIROX VKAP 3.0 BCS 160L – Potrubný ventilátor s pripojením 160mm, výkon 866m³/h
Kód: 7968 Cairox- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀160mm-Filter zaradenia medzi výkon od 242-do 1540m3/h
-13%
Reventon FR 160 DF – Odstredivý potrubný ventilátor 160mm, výkon 755m³/h
Kód: 6609 REVENTON- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀160mm-Filter zaradenia medzi výkon od 242-do 1540m3/h
Súvisiace produkty
YVL-125-125-125Y pozinková rozbočka s gumovým tesnením
Kód: 6619 Cairox- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀125mm
-10%
TMY Ø160 ZN pozink Y-rozbočka s priemerom 160 mm
Kód: 2317 Cairox- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀160mm
TMY Y-Rozbočka Ø160/2 x Ø125 mm pozinkovaný plech
Kód: 6859 Cairox- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀125mm, ⌀160mm
-10%
TMY Ø400 ZN pozink Y-rozbočka s priemerom 400 mm
Kód: 2321 Cairox- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀400mm
YVL-315-315-315Y pozinková rozbočka s gumovým tesnením
Kód: 6624 Cairox- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀315mm
Naposledy prezerané
4005 Ø 200 mm – 0,5 m Plastové okrúhle potrubie na vzduchotechniku
Kód: 537 VENTS- Okrúhle potrubia PLASTOVÉ-vnútorný ⌀ : ⌀200mm
Revízne dvierka do stupačky obložiteľné OB CZ-600×600 s tlačným zámkom pre murivo
Kód: 8988 Tamadex- Revízne dvierka rozmery šírka-výška : 600x600mm
-10%
Radiálny ventilátor Vortice QE 100 LL T – Qv=100m3/h, Ps=353Pa s časovým spínačom
Kód: 6249 Vortice- Vlastnosti-výbava ventilátora : Časový dobeh
- Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀80mm-Filter zaradenia medzi výkon od 35-do102m3/h
Naposledy prezerané produkty
- Okrúhle potrubia PLASTOVÉ-vnútorný ⌀ : ⌀200mm
- Revízne dvierka rozmery šírka-výška : 600x600mm
-10%
- Vlastnosti-výbava ventilátora : Časový dobeh