YVL-150-150-150Y pozinková rozbočka s gumovým tesnením 45°
Pozinková rozbočka YVL-150-150-150Y s gumovým tesnením pre kvalitné spojenie potrubia.
Popis
[[WM_IMG_0]]
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 1,8 kg |
|---|---|
| Rozmery | 38 × 38 × 38 cm |
| Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo | ⌀150mm |
Mohlo by vás zaujímať
VENTS VKP 150 Priemyselný ventilátor do zúženého priestoru
Kód: 1248 VENTS- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀150mm-Filter zaradenia medzi výkon od 200-do 773m3/h
VENTS TT-Silenta M 150 Priemyselný ventilátor s tichým chodom
Kód: 6095 VENTS- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀150mm-Filter zaradenia medzi výkon od 200-do 773m3/h
-10%
VENTS VKM 150 – potrubný ventilátor s priemerom 149mm, výkon 580m³/h, 230V
Kód: 330 VENTS- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀150mm-Filter zaradenia medzi výkon od 200-do 773m3/h
VENTS VK 150 EC radiálny ventilátor s vysokým výkonom
Kód: 2454 VENTS- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀150mm-Filter zaradenia medzi výkon od 200-do 773m3/h
-10%
Potrubný odstredivý ventilátor VENTS VKM 150 EC, Ø 149 mm, výkon 700 m³/h, 230 V
Kód: 9740 VENTS- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀150mm-Filter zaradenia medzi výkon od 200-do 773m3/h
-15%
Reventon FR 150 DF – Potrubný odstredivý ventilátor 150mm, 720m³/h, 230V
Kód: 6608 REVENTON- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀150mm-Filter zaradenia medzi výkon od 200-do 773m3/h
Blauberg Turbo 150 Poloradiálny potrubný ventilátor 150mm, 430-560m³/h
Kód: 7408 Blauberg- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀150mm-Filter zaradenia medzi výkon od 200-do 773m3/h
-14%
Potrubný ventilátor Vortice LINEO 150, dvojrýchlostný, 385-550 m³/h
Kód: 8556 Vortice- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀150mm-Filter zaradenia medzi výkon od 200-do 773m3/h
-10%
CAIROX VKAP 3.0 BCS 150L – Potrubný ventilátor s priemerom 150 mm a výkonom 773 m³/h
Kód: 7967 Cairox- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀150mm-Filter zaradenia medzi výkon od 200-do 773m3/h
-10%
VENTS KSB Radiálny ventilátor Ø150mm s nízkym hlukom
Kód: 1062 VENTS- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀150mm-Filter zaradenia medzi výkon od 200-do 773m3/h
-10%
VENTS VKMZ 150 – potrubný priemyselný ventilátor s priemerom 148 mm
Kód: 331 VENTS- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀150mm-Filter zaradenia medzi výkon od 200-do 773m3/h
-10%
VENTS KSA 150-2E Radiálny ventilátor s výkonom 750 m³/h
Kód: 1059 VENTS- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀150mm-Filter zaradenia medzi výkon od 200-do 773m3/h
-10%
Blauberg Turbo 150 EC poloradiálny ventilátor Ø 150mm, 600m3/h
Kód: 9482 Blauberg- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀150mm-Filter zaradenia medzi výkon od 200-do 773m3/h
VENTS VK 150 Radiálny ventilátor 460m³/h 230V
Kód: 315 VENTS- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀150mm-Filter zaradenia medzi výkon od 200-do 773m3/h
-10%
VENTS KSK 150 4E Priemyselný radiálny ventilátor 150mm
Kód: 2291 VENTS- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀150mm-Filter zaradenia medzi výkon od 200-do 773m3/h
-10%
Axiálne odsávacie ventilátory VENTS TT 150, 150mm, dvojrýchlostné, výkon 405-520 m³/h
Kód: 322 VENTS- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀150mm-Filter zaradenia medzi výkon od 200-do 773m3/h
-10%
Potrubný ventilátor VENTS VKOM 150, priemer 162mm, výkon 200m³/h, 230V
Kód: 1003 VENTS- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀150mm-Filter zaradenia medzi výkon od 200-do 773m3/h
Priemyselný ventilátor Blauberg Iso-Mix 150, Ø 150 mm, dvojrýchlostný
Kód: 8572 Blauberg- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀150mm-Filter zaradenia medzi výkon od 200-do 773m3/h
-10%
Axiálne ventilátory VENTS TT 150PRO 150mm, dvojrýchlostné, 415-565m³/h
Kód: 2451 VENTS- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀150mm-Filter zaradenia medzi výkon od 200-do 773m3/h
-10%
Axiálne ventilátory VENTS TT 150T s časovým dobehom, priemer 150 mm, výkon 405-520 m³/h
Kód: 8340 VENTS- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀150mm-Filter zaradenia medzi výkon od 200-do 773m3/h
Súvisiace produkty
YVL-250-250-250Y pozinková rozbočka s gumovým tesnením 45°
Kód: 6623 Cairox- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀250mm
-10%
TMY Ø180 ZN pozink Y-rozbočka 180mm
Kód: 2318 Cairox- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀180mm
-10%
TMY Ø250 ZN pozink Y-rozbočka 250 mm
Kód: 2314 Cairox- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀250mm
YVL-200-200-200Y rozbočka s gumovým tesnením 200 mm
Kód: 6622 Cairox- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀200mm
-10%
TMY Ø400 ZN pozink Y-rozbočka s priemerom 400 mm
Kód: 2321 Cairox- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀400mm
Naposledy prezerané
TDG 90 400/315 – Pozinkovaná T rozbočka s gumovým tesnením
Kód: 4550 Cairox- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀315mm, ⌀400mm