YVL-125-125-125Y pozinková rozbočka s gumovým tesnením
YVL-125-125-125Y pozinková rozbočka s gumovým tesnením pre kvalitné spojenie potrubia.
Popis
Technické parametre:
– Materiál: pozinkovaný plech
– Uhol: 45 stupňov
– Odoberateľné gumové tesnenie
Vhodná pre efektívne a tesné spojenie potrubia v systémoch vzduchotechniky.
[[WM_IMG_0]]
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 1,3 kg |
|---|---|
| Rozmery | 31,5 × 31,5 × 31,5 cm |
| Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo | ⌀125mm |
Mohlo by vás zaujímať
-10%
Axiálne ventilátory VENTS TT 125, 125mm, dvojrýchlostné, 220-280m³/h
Kód: 320 VENTS- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀125mm-Filter zaradenia medzi výkon od 114-do 505m3/h
Axiálne ventilátory VENTS TT 100 T s časovačom, priemer 100mm, výkon 145-187m³/h
Kód: 8337 VENTS- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀100mm-Filter zaradenia medzi výkon od 114-do 425m3/h
-10%
BCS-ECP 125 Priemyselný potrubný ventilátor s EC motorom, priemer 124 mm, výkon 446 m³/h
Kód: 7429 Cairox- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀125mm EC (elektronicky komutovaný)
-10%
VENTS TT-Silenta M 125 Priemyselný ventilátor s nízkou hlučnosťou
Kód: 2295 VENTS- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀125mm-Filter zaradenia medzi výkon od 114-do 505m3/h
-15%
Reventon FR 125 DF – Potrubný priemyselný ventilátor 125mm, výkon 405m³/h, 230V
Kód: 6607 REVENTON- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀125mm-Filter zaradenia medzi výkon od 114-do 505m3/h
-10%
CAIROX VKAP 3.0 BCS 125L – Potrubný ventilátor s priemerom 125mm a výkonom 421m³/h
Kód: 7966 Cairox- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀125mm-Filter zaradenia medzi výkon od 114-do 505m3/h
-10%
VENTS VKMZ 125 – Potrubný priemyselný ventilátor s výkonom 330 m³/h
Kód: 329 VENTS- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀125mm-Filter zaradenia medzi výkon od 114-do 505m3/h
-10%
VENTS KSB 125 K2 Ø125mm Tichý odstredivý ventilátor pre znížený strop
Kód: 6100 VENTS- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀125mm-Filter zaradenia medzi výkon od 114-do 505m3/h
-14%
Potrubný ventilátor Vortice LINEO 125 – dvojrýchlostný, výkon 250-365 m³/h
Kód: 8555 Vortice- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀125mm-Filter zaradenia medzi výkon od 114-do 505m3/h
Blauberg Iso-Mix 125 dvojrýchlostný priemyselný ventilátor Ø 125 mm
Kód: 8763 Blauberg- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀125mm-Filter zaradenia medzi výkon od 114-do 505m3/h
VENTS VK 125 EC radiálny ventilátor s tichým motorom
Kód: 2453 VENTS- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀125mm EC (elektronicky komutovaný)
-10%
Axiálny ventilátor VENTS TT 125T s časovačom, 125mm, 220-280m³/h
Kód: 8339 VENTS- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀125mm-Filter zaradenia medzi výkon od 114-do 505m3/h
VENTS VKP 125/100*4 Priemyselný ventilátor do zúženého priestoru
Kód: 8396 VENTS- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀100mm-Filter zaradenia medzi výkon od 114-do 425m3/h, ⌀125mm-Filter zaradenia medzi výkon od 114-do 505m3/h
Blauberg Turbo 125 Poloradiálny potrubný ventilátor 125mm, 230-345m3/h
Kód: 7407 Blauberg- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀125mm-Filter zaradenia medzi výkon od 114-do 505m3/h
-10%
VENTS VKM 125 – Potrubný odstredivý ventilátor s kovovým puzdrom, priemer 123 mm, výkon 360 m³/h, napätie 230V
Kód: 328 VENTS- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀125mm-Filter zaradenia medzi výkon od 114-do 505m3/h
-10%
Tichý radiálny ventilátor VENTS KSA 125-2E s priemerom 125 mm
Kód: 1054 VENTS- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀125mm-Filter zaradenia medzi výkon od 114-do 505m3/h
-10%
Blauberg Turbo 125 EC potrubný ventilátor 125mm, výkon 450m³/h
Kód: 9481 Blauberg- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀125mm EC (elektronicky komutovaný)
-10%
VENTS KSB Ø125mm Tichý radiálny ventilátor s výkonom 330m3/h
Kód: 1061 VENTS- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀125mm-Filter zaradenia medzi výkon od 114-do 505m3/h
-10%
VENTS VK 125 Priemyselný radiálny ventilátor s výkonom 355 m³/h
Kód: 314 VENTS- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀125mm-Filter zaradenia medzi výkon od 114-do 505m3/h
-10%
Potrubný odstredivý ventilátor VENTS VKM 125 EC, Ø 123mm, výkon 480m3/h, 230V
Kód: 9739 VENTS- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀125mm EC (elektronicky komutovaný)
VENTS VKP 125/100*2 Priemyselný ventilátor do zúženého priestoru
Kód: 1250 VENTS- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀100mm-Filter zaradenia medzi výkon od 114-do 425m3/h, ⌀125mm-Filter zaradenia medzi výkon od 114-do 505m3/h
-10%
Axiálne ventilátory VENTS TTS 125, 125mm, dvojrýchlostné, výkon 295-440m³/h
Kód: 321 VENTS- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀125mm-Filter zaradenia medzi výkon od 114-do 505m3/h
-10%
Axiálne odsávacie ventilátory VENTS TT 125PRO 125mm, dvojrýchlostné, výkon 240-350m3/h, 230V
Kód: 2450 VENTS- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀125mm-Filter zaradenia medzi výkon od 114-do 505m3/h
Súvisiace produkty
-10%
TMY Ø180 ZN pozink Y-rozbočka 180mm
Kód: 2318 Cairox- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀180mm
-10%
TMY Ø160 ZN pozink Y-rozbočka s priemerom 160 mm
Kód: 2317 Cairox- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀160mm
TMY Y-Rozbočka Ø160/2 x Ø100 mm pozinkovaný plech
Kód: 6858 Cairox- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀100mm, ⌀160mm
-10%
TMY Y-rozbočka Ø350 ZN pozink, vzduchotechnika
Kód: 2320 Cairox- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀350-355mm
YVL-200-200-200Y rozbočka s gumovým tesnením 200 mm
Kód: 6622 Cairox- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀200mm