Ventilátor VENTS 150LDTHL AUTO 295 m³/h s automatickou žaluziou
Ventilátor VENTS 150LDTHL AUTO s výkonom 295 m³/h Ø 150 mm je určený na odsávanie vzduchu v kúpeľniach a WC. Obsahuje automatickú žaluziu, časovač a senzor vlhkosti.
Popis
Ventilátor VENTS 150LDTHL AUTO s výkonom 295 m³/h Ø 150 mm je ideálny na kontinuálne alebo periodické odsávanie vzduchu v kúpeľniach, spŕch, kuchyniach a ďalších úžitkových priestoroch.Možnosť montáže na strop. Motor je vybavený guličkovými ložiskami s dlhou životnosťou (približne 40 000 hodín) a ventilátor je možné namontovať v ľubovoľnom uhle. Vybavený časovačom oneskorenia vypnutia, ktorý je nastaviteľný od 2 do 30 minút, a snímačom vlhkosti nastaviteľným od 60 % do 90 %. Ložiská sú bezúdržbové a obsahujú dostatok tuku na celú dobu prevádzky. Upevnenie do potrubia.
Ventilátor je určený pre nízky až stredný pohyb vzduchu na krátke vzdialenosti s nízkym odporom vzduchu. Kompatibilný so vzduchovými kanálmi 125 mm. Moderný dizajn a estetický vzhľad. Kryt, obežné koleso a predný panel sú vyrobené z kvalitného a odolného plastu ABS, ktorý je odolný voči UV žiareniu. Rôzne dekoratívne panely.
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 1,155 kg |
|---|---|
| Rozmery | 14 × 24 × 24 cm |
| Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia | ⌀150mm-Filter zaradenia medzi výkon od 180-do 335m3/h |
Mohlo by vás zaujímať
-15%
Klapka KZK2 150mm – vzduchotesná a pachotesná pre axiálne ventilátory
Kód: 8535 VENTILA -
MVM 150VNj Nerezová gravitačná mriežka 150mm pre vetracie systémy
Kód: 1359 VENTS- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀150mm-potrubie
Vetracia mriežka plastová MV150BVS Mahagón s hmyzosítom
Kód: 2553 VENTS- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀150mm-potrubie
Mriežka plastová MV150BVS 150mm s hnedou farbou a sieťkou proti hmyzu
Kód: 1315 VENTS- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀150mm-potrubie
MV250/150VJ Sivá gravitačná mriežka s prírubou 150mm
Kód: 6650 VENTS- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀150mm-potrubie
-12%
HAFLEX Flexibilné hliníkové potrubie Ø 150 mm, 1 m
Kód: 468 VENTS- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀150mm
-21%
Plastové potrubie okrúhle 3005 Ø 150 mm, dĺžka 0,5 m na vzduchotechniku
Kód: 536 VENTS- Okrúhle potrubia PLASTOVÉ-vnútorný ⌀ : ⌀150mm
3131 Plastová spätná klapka Ø 150mm s tlmičom
Kód: 716 VENTS- Okrúhle potrubia PLASTOVÉ-vnútorný ⌀ : ⌀150mm
Hliníková lepiaca páska ALT 5 cm x 50 m pre vzduchotechniku
Kód: 647 VENTS -
C 150mm nerezové svorky pre potrubie 150mm
Kód: 645 VENTS- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀150mm