Ventilátor VENTS 150LDTHL s časovačom a senzorom vlhkosti
Ventilátor VENTS 150LDTHL je určený na odsávanie vzduchu v kúpeľniach a WC. Umožňuje kontinuálne alebo periodické vetranie s nízkym odporom vzduchu. Kompatibilný so vzduchovými kanálmi Ø 150 mm.
Popis
Ventilátor do kúpeľne a do WC Ø150mm s výkonom 265m³/h. Tento ventilátor je určený pre kontinuálne alebo periodické odsávacie vetranie kúpeľní, spŕch, kuchýň a ďalších úžitkových priestorov. Upevnenie ventilačného hriadeľa alebo pripojenie potrubia je jednoduché. Nízky až stredný pohyb vzduchu na krátke vzdialenosti s nízkym odporom vzduchu. Kompatibilný so vzduchovými kanálmi Ø 150 mm. DIZAJN: Moderný dizajn a estetický vzhľad. Plášť a obežné koleso sú vyrobené z vysoko kvalitného odolného plastu ABS, odolného voči UV žiareniu. Inteligentný dizajn obežného kolesa zvyšuje účinnosť ventilátora a predlžuje jeho životnosť. Krytie IP34.
GULÔČKOVÉ LOŽISKO: Ventilátor je vybavený gulôčkovým ložiskom.
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 1,37 kg |
|---|---|
| Rozmery | 19 × 21 × 21 cm |
| Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia | ⌀150mm-Filter zaradenia medzi výkon od 180-do 335m3/h |
Súvisiace produkty
Ventilátor VENTS 100LDAT s časovým dobehom pre kúpeľne
Kód: 137 VENTS- Vlastnosti-výbava ventilátora : Časový dobeh
- Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀100mm-Filter zaradenia medzi výkon od 77-do 230m3/h
Ventilátor VENTS 100LDTL s čiernym matným panelom a časovačom
Ventilátor VENTS 100LDTL s chrómovým panelom a časovačom, Ø100mm
-10%
Ventilátor VENTS 100LDT TURBO Ø100mm Zlatý lesklý s časovačom
Kód: 8430 VENTS- Vlastnosti-výbava ventilátora : Časový dobeh, Turbo-zvýšený výkon
Ventilátor VENTS 100LDTH TURBO s chrómovým panelom a senzorom
Naposledy prezerané
-10%
Flexibilné plastové potrubie PVC-W CAIROX Ø 127mm, 15m
Kód: 9301 Cairox- Okrúhle potrubia PLASTOVÉ-vnútorný ⌀ : ⌀125mm
MV250J Plastová gravitačná mriežka 250×250 mm bez príruby
Kód: 235 VENTS- HRANATÉ vetracie MRIEŽKY : Výška od-150-do250mm-šírka do1500mm
BLAUBERG Quatro 125T Ventilátor do kúpeľne s časovačom
- Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀125mm-Filter zaradenia medzi výkon od 93-do 245m3/h
Axiálne ventilátory REVENTON FR-SG-550, 8450 m³/h, priemyselné
Kód: 8282 REVENTON- Nástenné priemyselné ventilátory-⌀D-lopatky : ⌀550mm-Filter zaradenia medzi výkon od 7500-do 11500m3/h
Naposledy prezerané produkty
-10%
- Okrúhle potrubia PLASTOVÉ-vnútorný ⌀ : ⌀125mm
- HRANATÉ vetracie MRIEŽKY : Výška od-150-do250mm-šírka do1500mm
- Nástenné priemyselné ventilátory-⌀D-lopatky : ⌀550mm-Filter zaradenia medzi výkon od 7500-do 11500m3/h