Potrubný ventilátor VENTS 125VKO1LT s časovačom a gulôčkovým ložiskom
Potrubný ventilátor VENTS 125VKO1LT je určený pre potrubné systémy z PVC alebo flexibilné kanály. Poskytuje pohyb vzduchu s nízkym odporom a je kompatibilný s kanálmi Ø 125 mm.
Popis
Potrubný ventilátor VENTS 125VKO1LT s výkonom 190 m³/h je navrhnutý pre potrubia s priemerom 125 mm. Tento model je vybavený časovačom a gulôčkovým ložiskom, čo zabezpečuje efektívne a tiché fungovanie. Ventilátor je určený pre potrubné systémy z PVC alebo flexibilné kanály, pričom zabezpečuje pohyb vzduchu s nízkym až stredným prúdením na krátke vzdialenosti s minimálnym odporom vzduchu. Je kompatibilný s vzduchovými kanálmi Ø 125 mm.
DIZAJN
MOTOR
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 0,724 kg |
|---|---|
| Rozmery | 10 × 13 × 13 cm |
| Vlastnosti-výbava ventilátora | Časový dobeh, Gulôčkové ložisko-vhodná do stropu aj na stenu |
| Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia | ⌀125mm-Filter zaradenia medzi výkon od 93-do 245m3/h |
Mohlo by vás zaujímať
MV120VJ Hnedá gravitačná mriežka 125mm s prírubou pre ventiláciu
Kód: 6648 VENTS- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀125mm-potrubie
Vetracie mriežky okrúhle plastové MV125 BVS so sieťkou proti hmyzu
Kód: 2552 VENTS- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀125mm-potrubie
Mriežka plastová MV125 BVS Mahagón s proti hmyzovou sieťkou
Kód: 2551 VENTS- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀125mm-potrubie
RS 1-400 Tyristorový regulátor otáčok 230V pre ventilátory
Kód: 1069 VENTS -
HAFLEX Flexibilné hliníkové potrubie Ø 125 mm, 3 m
Kód: 480 VENTS- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀125mm
C 125mm nerezové svorky pre potrubie 125mm
Kód: 644 VENTS -
MV120VJ BUK Plastová gravitačná mriežka 125mm s prírubou
Kód: 6646 VENTS- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀125mm-potrubie
HAFLEX Flexibilné hliníkové potrubie Ø 125 mm, 2 m
Kód: 1100 VENTS- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀125mm
MV120VJ sivá plastová gravitačná mriežka 125mm s prírubou
Kód: 6647 VENTS- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀125mm-potrubie
Mriežka plastová MV125 BVS hnedá so sieťkou proti hmyzu
Kód: 1314 VENTS- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀125mm-potrubie
MV120VNJ Gravitačná mriežka s kruhovým náustkom, priemer 100/110/120/130/150 mm
Kód: 238 VENTS- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀100mm-potrubie, ⌀110mm-potrubie, ⌀125mm-potrubie, ⌀150mm-potrubie
MV120VJ Plastová gravitačná mriežka s prírubou 125mm
Kód: 237 VENTS- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀125mm-potrubie
MV125 BVS Okrúhla plastová mriežka 125mm so sieťkou
Kód: 158 VENTS- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀125mm-potrubie
-14%
Klapka KZK2 125mm – vzduchotesná a pachotesná pre axiálne ventilátory
Kód: 8534 VENTILA -
HAFLEX Flexibilné hliníkové potrubie Ø 125 mm, 1 m
Kód: 465 VENTS- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀125mm
Vetracie mriežky okrúhle plastové MV125 BVS BUK so sieťkou proti hmyzu
Kód: 2550 VENTS- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀125mm-potrubie
Mriežka plastová MV125 BVS Bežová so sieťkou proti hmyzu
Kód: 2549 VENTS- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀125mm-potrubie