Ventilátor AWENTA Pulsar WPAB110ZT 110mm s časovým dobehom a spätnou klapkou
Ventilátor AWENTA Pulsar WPAB110ZT 110mm s časovým dobehom a spätnou klapkou. Výkon 110m3/h. Motor a tvar vrtule zaisťujú vysoký tlak vzduchu. Funkcia oneskorenia spustenia (2 minúty) a spätný ventil sú súčasťou balenia.
Popis
Ventilátor AWENTA Pulsar WPAB110ZT 110mm s časovým dobehom a spätnou klapkou. Tento ventilátor je navrhnutý pre potrubie s priemerom 110mm a dosahuje výkon 110m3/h. Použitý motor, predná poloha vrtule a jej tvar umožňujú vytvorenie vysokého tlaku vzduchu. Špeciálne navrhnutý priestor pre ovládač umožňuje jednoduché pripojenie ventilátora do elektrickej siete.
Hlavné vlastnosti:
- Vytvára vysoký tlak vzduchu
- Vrátane spätného ventilu z ABS plastu
- Guľkové ložiská
- IP24
- Maximálna prevádzková teplota 40°C
- Možnosť inštalácie na strop
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 0,85 kg |
|---|---|
| Rozmery | 20 × 10 × 20 cm |
| Vlastnosti-výbava ventilátora | Časový dobeh, Gulôčkové ložisko-vhodná do stropu aj na stenu |
| Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia | ⌀110mm-Filter zaradenia medzi výkon od 110-do 110m3/h |
Mohlo by vás zaujímať
HAFLEX Flexibilné hliníkové potrubie Ø 110 mm, 1 m
Kód: 463 VENTS- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀110mm
-15%
Klapka KZK2 110mm – vzduchotesná a pachotesná pre axiálne ventilátory
Kód: 9340 VENTILA -
Vetracia mriežka TUR 100BS s UV odolnou sieťkou proti hmyzu
Kód: 2546 FIRST- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀80mm-potrubie, ⌀100mm-potrubie, ⌀40mm-potrubie, ⌀50mm-potrubie, ⌀60mm-potrubie
MV100J Plastová gravitačná mriežka bez príruby 154×154 mm
Kód: 232 VENTS- HRANATÉ vetracie MRIEŽKY : Výška od-150-do250mm-šírka do1500mm
Vetracia mriežka TUR 125BS s UV odolným plastom a sieťkou proti hmyzu
Kód: 9747 FIRST- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀80mm-potrubie, ⌀100mm-potrubie, ⌀125mm-potrubie
HAFLEX Flexibilné hliníkové potrubie Ø 110 mm, 3 m
Kód: 478 VENTS- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀110mm
BT 12 Okrúhla plastová mriežka na vetranie, priemer 135 mm
Kód: 1144 FIRST- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀80mm-potrubie, ⌀100mm-potrubie, ⌀110mm-potrubie, ⌀120mm-potrubie, ⌀125mm-potrubie
HAFLEX Flexibilné hliníkové potrubie Ø 110 mm, 2 m
Kód: 1098 VENTS- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀110mm
Súvisiace produkty
Ventilátor AWENTA Pulsar WPAB110ZH 110mm s časovým dobehom a senzorom
Ventilátor AWENTA Pulsar 110mm s klapkou a gulôčkovým ložiskom
Naposledy prezerané
-10%
CAIROX VKAP 3.0 BCS 150L – Potrubný ventilátor s priemerom 150 mm a výkonom 773 m³/h
Kód: 7967 Cairox- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀150mm-Filter zaradenia medzi výkon od 200-do 773m3/h
-10%
Potrubný odstredivý ventilátor VENTS VKM 150 EC, Ø 149 mm, výkon 700 m³/h, 230 V
Kód: 9740 VENTS- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀150mm-Filter zaradenia medzi výkon od 200-do 773m3/h
-10%
Koleno KP120-25 90° pre hranaté potrubie 60x120mm stena-strop
Kód: 571 VENTS- Hranaté potrubia PLASTOVÉ- □ Výška × Šírka : □ V × Š-60x120mm
-10%
Ventilátor VENTS 100LD AUTO TL s automatickou žaluziou, 100mm, chróm lesk
- Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀100mm-Filter zaradenia medzi výkon od 77-do 230m3/h
Y-Rozdvojka 45° pre teplovzdušné rozvody 200x90mm
Kód: 4490 Parkanex- KOVOVÉ HRANATÉ potrubie : □ Š × V-200x90mm
Vetracie plastové mriežky Blauberg Decor 370x130T-2, biele, obojstranné
Kód: 7811 Blauberg- HRANATÉ vetracie MRIEŽKY : Výška od-100-do150mm-šírka do1500mm
TDG 90 – 160/125/160mm – Pozinkovaná T rozbočka s gumovým tesnením
Kód: 2718 Cairox- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀125mm, ⌀160mm
Revízne dvierka do stupačky obložiteľné OB CZ-200×300-12mm s tlačným zámkom
Kód: 8951 Tamadex- Revízne dvierka rozmery šírka-výška : 200x300mm
Spiro potrubie Ø 630mm, 3m – Galvanizovaná oceľ, tlak 1000 Pa
Kód: 6560 Cairox -
-16%
Reventon FR 250 DF – Potrubný ventilátor s kovovým puzdrom, priemer 250mm, výkon 1105m3/h
Kód: 6611 REVENTON- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀250mm-Filter zaradenia medzi výkon od 870-do 3720m3/h
Naposledy prezerané produkty
-10%
- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀150mm-Filter zaradenia medzi výkon od 200-do 773m3/h
-10%
-10%
- Hranaté potrubia PLASTOVÉ- □ Výška × Šírka : □ V × Š-60x120mm
-10%
- KOVOVÉ HRANATÉ potrubie : □ Š × V-200x90mm