VENTS 100MATL-TURBO Ventilátor s automatickou žaluzou a časovačom
VENTS 100MATL-TURBO ventilátor do kúpeľne a WC pre 100mm potrubie s výkonom 128m3/h. Automatická žaluzia a časovač umožňujú pokračovanie činnosti 2-30 minút po vypnutí.
Popis
VENTS 100MATL-TURBO ventilátor do kúpeľne a WC pre 100mm potrubie s výkonom 128m3/h a automatickou žaluzou. Do stropu-T ventilátor je vybavený časovačom. Po vypnutí vypínača ventilátor pokračuje v činnosti v lehote od 2 až do 30 minút v závislosti na nastavení časovača. Časovač /timer/ sa nastavuje otáčaním potenciometra v smere hodinových ručičiek pre zvýšenie a proti smeru hodinových ručičiek pre jej zníženie. Turbo zvýšený výkon. Gulôčkové ložisko. Vhodná do stropu.
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 0,8 kg |
|---|---|
| Rozmery | 9 × 17 × 17 cm |
| Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia | ⌀100mm-Filter zaradenia medzi výkon od 77-do 230m3/h |
Mohlo by vás zaujímať
HAFLEX Flexibilné hliníkové potrubie Ø 100 mm, 3 m
Kód: 477 VENTS- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀100mm
HAFLEX Flexibilné hliníkové potrubie Ø 100 mm, 2 m
Kód: 1097 VENTS- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀100mm
1111 Plastová spätná klapka Ø 100 mm s tlmičom
Kód: 714 VENTS- Okrúhle potrubia PLASTOVÉ-vnútorný ⌀ : ⌀100mm
MV100VJ hnedá gravitačná mriežka 100mm s prírubou
Kód: 1335 VENTS- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀100mm-potrubie
MCA 60-110mm Sťahovacie pásky pre potrubie 60-100mm
Kód: 4730 Cairox- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀100mm, ⌀80mm
-15%
Klapka KZK2 100mm – vzduchotesná a pachotesná pre axiálne ventilátory
Kód: 8533 VENTILA -
-9%
Aluvent Ø 100 mm 1m Hliníkové flexibilné potrubie pre vzduchotechniku
Kód: 462 VENTS- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀100mm
MV100VJ Vetracia mriežka pretlaková sivá s prírubou 100mm
Kód: 4780 VENTS- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀100mm-potrubie
-9%
1005 Plastové potrubie okrúhle Ø 100 mm, dĺžka 0,5 m pre vzduchotechniku
Kód: 534 VENTS- Okrúhle potrubia PLASTOVÉ-vnútorný ⌀ : ⌀100mm
Hliníková lepiaca páska ALT 5 cm x 50 m pre vzduchotechniku
Kód: 647 VENTS -
Plastová vetracia mriežka MV100BVS 100mm s hnedou farbou a sieťkou proti hmyzu
Kód: 1313 VENTS- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀100mm-potrubie
Mriežka plastová MV100BVS 100mm s ochrannou sieťkou proti hmyzu
Kód: 15 VENTS- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀100mm-potrubie
Okrúhla plastová mriežka MV100BVS so sieťkou proti hmyzu
Kód: 2543 VENTS- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀100mm-potrubie
MVM 100VNj Nerezová gravitačná mriežka 100mm pretlaková
Kód: 1357 VENTS- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀100mm-potrubie
MV100VJ Gravitačná mriežka s prírubou 100mm pre vetracie systémy
Kód: 236 VENTS- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀100mm-potrubie
Vetracia mriežka plastová MV100BVS béžová so sieťkou proti hmyzu
Kód: 1330 VENTS- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀100mm-potrubie
-16%
1010 Plastové potrubie okrúhle Ø 100 mm, 1 m dĺžka na vzduchotechniku
Kód: 538 VENTS- Okrúhle potrubia PLASTOVÉ-vnútorný ⌀ : ⌀100mm
Vetracia mriežka plastová MV100BVS Mahagón s hmyzovou sieťkou
Kód: 2542 VENTS- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀100mm-potrubie
MV100VJ Gravitačná mriežka buk 100mm s prírubou
Kód: 4781 VENTS- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀100mm-potrubie
Mriežka plastová MV100BVS BUK s proti hmyzovou sieťkou
Kód: 2541 VENTS- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀100mm-potrubie
C 100mm nerezové svorky pre potrubie 100mm
Kód: 643 VENTS
Naposledy prezerané
MV160J plastová gravitačná mriežka bez príruby 221×299 mm
Kód: 234 VENTS- HRANATÉ vetracie MRIEŽKY : Výška od-150-do250mm-šírka do1500mm
-10%
Flexibilné plastové potrubie PVC-W CAIROX Ø 102mm, 15m
Kód: 9300 Cairox- Okrúhle potrubia PLASTOVÉ-vnútorný ⌀ : ⌀100mm
T-rozbočka KP 838 pre hranaté plastové potrubie 60x204mm
Kód: 585 VENTS- Hranaté potrubia PLASTOVÉ- □ Výška × Šírka : □ V × Š-60x204mm
Náhradný filter G4 pre VENTS VUE 350 VB EC, 500x196x40 mm
Kód: 7621 VENTS -
-10%
Ventilátor VENTS 100LD AUTO T Zlatý lesklý 100mm s automatickou žaluziou
Kód: 8457 VENTS- Vlastnosti-výbava ventilátora : Automatická žaluzia, Časový dobeh
Naposledy prezerané produkty
- HRANATÉ vetracie MRIEŽKY : Výška od-150-do250mm-šírka do1500mm
-10%
- Okrúhle potrubia PLASTOVÉ-vnútorný ⌀ : ⌀100mm
- Hranaté potrubia PLASTOVÉ- □ Výška × Šírka : □ V × Š-60x204mm