VENTS 100MATL-TURBO Ventilátor s automatickou žaluzou a časovačom
VENTS 100MATL-TURBO ventilátor do kúpeľne a WC pre 100mm potrubie s výkonom 128m3/h. Automatická žaluzia a časovač umožňujú pokračovanie činnosti 2-30 minút po vypnutí.
Popis
VENTS 100MATL-TURBO ventilátor do kúpeľne a WC pre 100mm potrubie s výkonom 128m3/h a automatickou žaluzou. Do stropu-T ventilátor je vybavený časovačom. Po vypnutí vypínača ventilátor pokračuje v činnosti v lehote od 2 až do 30 minút v závislosti na nastavení časovača. Časovač /timer/ sa nastavuje otáčaním potenciometra v smere hodinových ručičiek pre zvýšenie a proti smeru hodinových ručičiek pre jej zníženie. Turbo zvýšený výkon. Gulôčkové ložisko. Vhodná do stropu.
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 0,8 kg |
|---|---|
| Rozmery | 9 × 17 × 17 cm |
| Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia | ⌀100mm-Filter zaradenia medzi výkon od 77-do 230m3/h |
Mohlo by vás zaujímať
MV100VJ hnedá gravitačná mriežka 100mm s prírubou
Kód: 1335 VENTS- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀100mm-potrubie
Vetracia mriežka plastová MV100BVS béžová so sieťkou proti hmyzu
Kód: 1330 VENTS- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀100mm-potrubie
-16%
1010 Plastové potrubie okrúhle Ø 100 mm, 1 m dĺžka na vzduchotechniku
Kód: 538 VENTS- Okrúhle potrubia PLASTOVÉ-vnútorný ⌀ : ⌀100mm
MV100VJ Vetracia mriežka pretlaková sivá s prírubou 100mm
Kód: 4780 VENTS- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀100mm-potrubie
Mriežka plastová MV100BVS 100mm s ochrannou sieťkou proti hmyzu
Kód: 15 VENTS- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀100mm-potrubie
HAFLEX Flexibilné hliníkové potrubie Ø 100 mm, 2 m
Kód: 1097 VENTS- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀100mm
Vetracia mriežka plastová MV100BVS Mahagón s hmyzovou sieťkou
Kód: 2542 VENTS- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀100mm-potrubie
HAFLEX Flexibilné hliníkové potrubie Ø 100 mm, 3 m
Kód: 477 VENTS- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀100mm
1111 Plastová spätná klapka Ø 100 mm s tlmičom
Kód: 714 VENTS- Okrúhle potrubia PLASTOVÉ-vnútorný ⌀ : ⌀100mm
-9%
1005 Plastové potrubie okrúhle Ø 100 mm, dĺžka 0,5 m pre vzduchotechniku
Kód: 534 VENTS- Okrúhle potrubia PLASTOVÉ-vnútorný ⌀ : ⌀100mm
Hliníková lepiaca páska ALT 5 cm x 50 m pre vzduchotechniku
Kód: 647 VENTS -
Mriežka plastová MV100BVS BUK s proti hmyzovou sieťkou
Kód: 2541 VENTS- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀100mm-potrubie
MCA 60-110mm Sťahovacie pásky pre potrubie 60-100mm
Kód: 4730 Cairox- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀100mm, ⌀80mm
MV100VJ Gravitačná mriežka buk 100mm s prírubou
Kód: 4781 VENTS- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀100mm-potrubie
Plastová vetracia mriežka MV100BVS 100mm s hnedou farbou a sieťkou proti hmyzu
Kód: 1313 VENTS- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀100mm-potrubie
-9%
Aluvent Ø 100 mm 1m Hliníkové flexibilné potrubie pre vzduchotechniku
Kód: 462 VENTS- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀100mm
-15%
Klapka KZK2 100mm – vzduchotesná a pachotesná pre axiálne ventilátory
Kód: 8533 VENTILA -
MV100VJ Gravitačná mriežka s prírubou 100mm pre vetracie systémy
Kód: 236 VENTS- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀100mm-potrubie
C 100mm nerezové svorky pre potrubie 100mm
Kód: 643 VENTS -
Okrúhla plastová mriežka MV100BVS so sieťkou proti hmyzu
Kód: 2543 VENTS- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀100mm-potrubie
MVM 100VNj Nerezová gravitačná mriežka 100mm pretlaková
Kód: 1357 VENTS- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀100mm-potrubie
Naposledy prezerané
Blauberg KOMFORT EC SB 350-E S 21 WIFI 450m³/h entalpický rekuperator
Kód: 8491 Blauberg -
Ventilátor do kúpeľne a WC ELICENT E-STYLE 100T – 95m³/h, 24Pa, časový dobeh, spätná klapka
Kód: 8118 Elicent- Vlastnosti-výbava ventilátora : Časový dobeh, Spätná klapka
Blauberg CIVIC EC LBE2 500 S21 V.2 580m3/h Lokálny rekuperátor s Wifi
Kód: 8577 Blauberg -
VWR-3A – 600/24 – Štvorcový vírivý stropný difúzor s nastaviteľnými lamelami
Kód: 2900 Cairox- HRANATÉ vetracie MRIEŽKY : Výška okolo 600mm-šírka do 1500mm
-11%
Blauberg SR 125mm/75mmx6-02 kovová rozdelovacia krabica na rekuperáciu
-10%
Blauberg SR 160mm/75mmx10-01 Kovová rozdelovacia krabica na rekuperáciu
Ventilátor VENTS 100S s ovládaním cez vypínač svetla
Kód: 18 VENTS- Vlastnosti-výbava ventilátora : Bez prídavnej funkcie-základné
-5%
Revízne dvierka na fasádu RDSf 800x900x15 H2O s kľúčikom
Kód: 8942 Tamadex- Revízne dvierka rozmery šírka-výška : 800x900mm
Naposledy prezerané produkty
- Vlastnosti-výbava ventilátora : Časový dobeh, Spätná klapka
- HRANATÉ vetracie MRIEŽKY : Výška okolo 600mm-šírka do 1500mm