SOLANO DESIGN-W-200 vzduchová clona s vodným predohrevom, 2035mm
Popis
Vzduchová clona SOLANO DESIGN-W-200 v atraktívnom dizajne.
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 40 kg |
|---|---|
| Rozmery | 61 × 210 × 31 cm |
Súvisiace produkty
SOLANO DESIGN-W-100 vzduchová clona s vodným predohrevom, 1055mm
Kód: 4358 Cairox -
SOLANO DESIGN-N-100 vzduchová clona – max. výška 5 m
Kód: 4361 Cairox -
SOLANO DESIGN-W-150 vzduchová clona s vodným predohrevom, 1545mm
Naposledy prezerané
TUR 200B plastová okrúhla mriežka so sieťkou proti hmyzu
Kód: 1217 FIRST- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀200mm-potrubie
GR400x400 Plastová gravitačná vetracia mriežka
Kód: 243 VENTS- HRANATÉ vetracie MRIEŽKY : Výška okolo 400mm-šírka do1500mm
VENTS VKP 125/100*4 Priemyselný ventilátor do zúženého priestoru
Kód: 8396 VENTS- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀100mm-Filter zaradenia medzi výkon od 114-do 425m3/h, ⌀125mm-Filter zaradenia medzi výkon od 114-do 505m3/h
Plastová vetracia mriežka 200x1000mm so sieťkou proti hmyzu
Kód: 4152 FIRST- HRANATÉ vetracie MRIEŽKY : Výška okolo 1000mm-šírka do1500mm
Rekuperačná jednotka VENTS VUT 100 P mini s odvodom kondenzátu
Kód: 4390 VENTS -
Kondenzačná jímka 3139-Ø150mm pre plastové potrubia
Kód: 7719 VENTS- Okrúhle potrubia PLASTOVÉ-vnútorný ⌀ : ⌀150mm
Naposledy prezerané produkty
- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀200mm-potrubie
- HRANATÉ vetracie MRIEŽKY : Výška okolo 400mm-šírka do1500mm
- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀100mm-Filter zaradenia medzi výkon od 114-do 425m3/h, ⌀125mm-Filter zaradenia medzi výkon od 114-do 505m3/h
- HRANATÉ vetracie MRIEŽKY : Výška okolo 1000mm-šírka do1500mm