SOLANO DESIGN-W-100 vzduchová clona s vodným predohrevom, 1055mm
Popis
Vzduchová clona SOLANO DESIGN-W-100 v atraktívnom dizajne.
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 26 kg |
|---|---|
| Rozmery | 61 × 110 × 31 cm |
Súvisiace produkty
SOLANO DESIGN-W-150 vzduchová clona s vodným predohrevom, 1545mm
Kód: 4359 Cairox -
SOLANO DESIGN-N-200 vzduchová clona, šírka 2035mm, bez ohrevu
Kód: 4363 Cairox -
SOLANO DESIGN-N-100 vzduchová clona – max. výška 5 m
Naposledy prezerané
ARG 90 Sedlo na spiro potrubie – 100/80mm – pozinkované
Kód: 2720 Cairox- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀100mm, ⌀80mm
HAFLEX Flexibilné hliníkové potrubie Ø 150 mm, 2 m
Kód: 1103 VENTS -
-10%
Awenta KWS125 H-parový senzor ventilátor do kúpeľne
- Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀125mm-Filter zaradenia medzi výkon od 93-do 245m3/h
DDG 355mm – Oceľová pozinkovaná zátka s gumeným tesnením
Kód: 5061 Cairox- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀350-355mm
Pevný tlmič hluku SSL150 L=900mm pre vzduchotechniku
Nerezové koleno 45° pre potrubie Ø125mm – Vzduchotechnika
Kód: 7527 AR-BENTECH- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀125mm
DARCO AN1-II krbový ventilátor 490 m³/h 125 mm s EC motorom
Kód: 8706 Darco- Krbové ventilátory : ⌀napojenia 125mm
-11%
5015 Plastové potrubie hranaté 55x110mm dĺžka 1,5m PVC
Kód: 555 VENTS- Hranaté potrubia PLASTOVÉ- □ Výška × Šírka : □ V × Š-55x110mm
Radiálny ventilátor VORTICE QUADRO MICRO 100 – 65/90 m3/h, 32,3/39,2 dB
Kód: 6272 Vortice- Radiálne ventilátory : Nástenné
- Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀100mm-Filter zaradenia medzi výkon od 77-do 230m3/h
- Vlastnosti-výbava ventilátora : Spätná klapka
Vetracia mriežka 500x200mm s ABS plastovou sieťkou proti hmyzu
Kód: 4181 FIRST- HRANATÉ vetracie MRIEŽKY : Výška od-150-do250mm-šírka do1500mm
Naposledy prezerané produkty
- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀100mm, ⌀80mm
-10%
- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀350-355mm