SOLANO CEILING-N-100 vzduchová clona – šírka 1057mm, bez predohrevu
Popis
Menej viditeľná vzduchová clona vďaka zapustenému dizajnu.
Oblasť použitia:
Technické vlastnosti:
– 3 typy dĺžok: 1 m, 1,5 m a 2 m
– 3 nastavenia rýchlosti ventilátora
– Maximálna výška inštalácie: 5,0 metra
– Uhol fúkacej dosky je možné nastaviť ručne
– Dá sa zapustiť do stropu
– Tangenciálny ventilátor
– Ovládané z termostatom SC alebo S-TOUCH
– Kontakt snímača otvorených dverí
– Štandardom je pokročilé ovládanie
– Možnosť pripojenia BMS (správa budov)
– Rôzne režimy prevádzky
– Režim MASTER-SLAVE
* Izotermické, vertikálne fúkanie (pri rýchlosti vzduchu 2 m/s)
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 32 kg |
|---|---|
| Rozmery | 31 × 110 × 61 cm |
Súvisiace produkty
SOLANO CEILING-N-150 vzduchová clona 1546mm bez ohrevu
Kód: 4371 Cairox -
SOLANO CEILING-W-100 s vodným predohrevom, šírka 1057 mm
Kód: 4367 Cairox -
SOLANO CEILING-N-200 2034mm – vzduchová clona bez ohrevu
SOLANO CEILING-W-150 1546mm – vodná vzduchová clona do podhľadu
SOLANO CEILING-W-200 s vodným predohrevom, 2034mm, do podhladu
Naposledy prezerané
Vortice MPC-E 404 M – Potrubný axiálny ventilátor s prírubou
Kód: 4862 Vortice- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀400mm -Filter zaradenia medzi výkon od 2677-do10175m3/h
-15%
Nerezové revízne dvierka 600×800 mm s matným povrchom
Kód: 9381 M&D- Revízne dvierka rozmery šírka-výška : 600x800mm
VENTS VKP 100 Priemyselný ventilátor do zúženého priestoru
Kód: 1246 VENTS- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀100mm-Filter zaradenia medzi výkon od 114-do 425m3/h
DG 200×200 Revízne dvierka do sádrokartónu bez výplne
Kód: 1007 Tamadex- Revízne dvierka rozmery šírka-výška : 200x200mm
Naposledy prezerané produkty
- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀400mm -Filter zaradenia medzi výkon od 2677-do10175m3/h
-15%
- Revízne dvierka rozmery šírka-výška : 600x800mm
- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀100mm-Filter zaradenia medzi výkon od 114-do 425m3/h
- Revízne dvierka rozmery šírka-výška : 200x200mm