SOLANO CEILING-N-100 vzduchová clona – šírka 1057mm, bez predohrevu
Popis
Menej viditeľná vzduchová clona vďaka zapustenému dizajnu.
Oblasť použitia:
Technické vlastnosti:
– 3 typy dĺžok: 1 m, 1,5 m a 2 m
– 3 nastavenia rýchlosti ventilátora
– Maximálna výška inštalácie: 5,0 metra
– Uhol fúkacej dosky je možné nastaviť ručne
– Dá sa zapustiť do stropu
– Tangenciálny ventilátor
– Ovládané z termostatom SC alebo S-TOUCH
– Kontakt snímača otvorených dverí
– Štandardom je pokročilé ovládanie
– Možnosť pripojenia BMS (správa budov)
– Rôzne režimy prevádzky
– Režim MASTER-SLAVE
* Izotermické, vertikálne fúkanie (pri rýchlosti vzduchu 2 m/s)
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 32 kg |
|---|---|
| Rozmery | 31 × 110 × 61 cm |
Súvisiace produkty
SOLANO CEILING-W-200 s vodným predohrevom, 2034mm, do podhladu
Kód: 4369 Cairox -
SOLANO CEILING-W-150 1546mm – vodná vzduchová clona do podhľadu
Kód: 4368 Cairox -
Naposledy prezerané
AD200x250 Plastové dvierka farebné imitácia borovice
Kód: 2157 Awenta- Revízne dvierka rozmery šírka-výška : 200x250mm
Mriežka plastová MV80BVS BÉŽOVÁ s proti hmyzovou sieťkou
Kód: 2537 VENTS- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀80mm-potrubie
MCA 60-110mm Sťahovacie pásky pre potrubie 60-100mm
Kód: 4730 Cairox- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀100mm, ⌀80mm
Naposledy prezerané produkty
- Revízne dvierka rozmery šírka-výška : 200x250mm
- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀80mm-potrubie
- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀100mm, ⌀80mm