Popis
Vzduchové výkony sú merané v súlade s normou EN ISO 5801/AMCA 210 so štandardnou hustotou vzduchu so špecifickou hmotnosťou 1,2 kg/m³. Napájanie – TYP /M/ 230V/1Ph/50Hz alebo TYP -/T/400V/3Ph/50Hz. Výkon vzduchu je meraný podľa normy EN ISO 5801 / AMCA 210 s hustotou vzduchu so špecifickou hmotnosťou 1,2 kg/m³. Hladina akustického tlaku je meraná v podmienkach voľného poľa, hemisférické šírenie, kategória merania C podľa EN ISO 13349, v bode maximálnej účinnosti, vo vzdialenosti 3 metre od sacej strany a uvádza sa len na porovnávacie účely. Hladina akustického výkonu je získaná v súlade s EN ISO 3746. Tolerancia +/- 3 dB(A)
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 9 kg |
|---|---|
| Rozmery | 33 × 35 × 40 cm |
| Nástenné priemyselné ventilátory-⌀D-lopatky | ⌀250mm-Filter zaradenia medzi výkon od 436-do 1850m3/h |
Súvisiace produkty
ELICENT Dynair QCM-ATX 566 T-400V – protivýbušný axilálny ventilátor s ochranou motora Ex Db
Kód: 8801 Elicent- Nástenné priemyselné ventilátory-⌀D-lopatky : ⌀550mm-Filter zaradenia medzi výkon od 7500-do 11500m3/h
Protivýbušný axilálny ventilátor ELICENT Dynair QCM-ATX 314M-230V II2G IIB T4 Ex Db
Kód: 8787 Elicent- Nástenné priemyselné ventilátory-⌀D-lopatky : ⌀315mm-Filter zaradenia medzi výkon od 650-do 3100m3/h
ELICENT Dynair QCM-ATX 202M-230V II2G IIB T4 protivýbušný ventilátor
Kód: 8782 Elicent- Nástenné priemyselné ventilátory-⌀D-lopatky : ⌀200mm-Filter zaradenia medzi výkon od 300-do 1060m3/h
Protivýbušný axilálny ventilátor ELICENT Dynair QCM-ATX 404 M-230V II2G IIB T4 Ex Db
Kód: 8789 Elicent- Nástenné priemyselné ventilátory-⌀D-lopatky : ⌀400mm-Filter zaradenia medzi výkon od 3580-do 3950m3/h
ELICENT Dynair QCM-ATX 454 T-400V – protivýbušný axilálny ventilátor Ex Db
Kód: 8799 Elicent- Nástenné priemyselné ventilátory-⌀D-lopatky : ⌀450mm-Filter zaradenia medzi výkon od 4680-do 6800m3/h