Popis
Voliteľná vonkajšia inštalácia s vonkajšou montážnou súpravou pre CFP 5000-6000.
Webové rozhranie, MODBUS, obsahuje výstupy predoobjednateľné DX alebo Hydronic chladenie/kúrenie.
Kompletná sada príslušenstva: tlmiče, ekonomizéry, VAV, CAV atď.
Prevádzka podľa programu RH/CO2/teplota/konštantný tlak/časovač.
Púzdro: Dvojitá koža, bezrámové, 40 mm minerálna vlna 90 kg/m³ pre CFP 500-3500.
Vonkajší plášť: zinok-hliník, vnútorná vrstva: zinok-hliník. Trieda EN1886: D1, T3, TB3.
VÝMENNÍK TEPLA
BYPASS A TLMIČE
FILTRE
Panelové filtre triedy F7 na prívode aj výfuku.
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 120 kg |
|---|---|
| Rozmery | 180 × 144 × 38 cm |
Súvisiace produkty
BlauAir BL 02 CFP 2500 S25 – Priemyselný podstropný rekuperátor 2500m³/h
Kód: 8617 Blauberg -
BlauAir BL 03 CFP 3500 S25 – Priemyselný podstropný rekuperátor 3500 m³/h
Kód: 8622 Blauberg -
Naposledy prezerané
Ventilátor VENTS 125LDTL s časovačom a guľôčkovým ložiskom
- Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀125mm-Filter zaradenia medzi výkon od 93-do 245m3/h
T-rozbočka KP 838 pre hranaté plastové potrubie 60x204mm
Kód: 585 VENTS- Hranaté potrubia PLASTOVÉ- □ Výška × Šírka : □ V × Š-60x204mm
Náhradný filter G4 pre VENTS VUE 350 VB EC, 500x196x40 mm
Kód: 7621 VENTS -
-10%
T-rozbočka KP120-26 pre hranaté potrubie 60x120mm
Kód: 584 VENTS- Hranaté potrubia PLASTOVÉ- □ Výška × Šírka : □ V × Š-60x120mm
DMZ 500×800 Kovové revízne dvierka so zámkom na kľúčik
Kód: 8385 VENTS- Revízne dvierka rozmery šírka-výška : 500x800mm
Nerezové spiro potrubie Ø 315mm, 3m – Vzduchotechnika
Kód: 7494 AR-BENTECH- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀315mm
Ventilátor do kúpeľne AWENTA WA120 H – 120mm s časovým dobehom a parovým senzorom
- Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀120mm-Filter zaradenia medzi výkon od 150-do175m3/h
-10%
Ventilátor VENTS CAIROX 100LDL Ø100mm s guličkovým ložiskom a zlatým leskom
- Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀100mm-Filter zaradenia medzi výkon od 77-do 230m3/h
-10%
Flexibilné plastové potrubie PVC-W CAIROX Ø 102mm, 15m
Kód: 9300 Cairox- Okrúhle potrubia PLASTOVÉ-vnútorný ⌀ : ⌀100mm
Naposledy prezerané produkty
- Vlastnosti-výbava ventilátora : Časový dobeh, Gulôčkové ložisko-vhodná do stropu aj na stenu
- Hranaté potrubia PLASTOVÉ- □ Výška × Šírka : □ V × Š-60x204mm
-10%
- Hranaté potrubia PLASTOVÉ- □ Výška × Šírka : □ V × Š-60x120mm
- Revízne dvierka rozmery šírka-výška : 500x800mm