Popis
Voliteľná vonkajšia inštalácia s vonkajšou montážnou súpravou pre CFP 5000-6000.
Webové rozhranie, MODBUS, obsahuje výstupy predoobjednateľné DX alebo Hydronic chladenie/kúrenie.
Kompletná sada príslušenstva: tlmiče, ekonomizéry, VAV, CAV atď.
Prevádzka podľa programu RH/CO2/teplota/konštantný tlak/časovač.
Púzdro: Dvojitá koža, bezrámové, 40 mm minerálna vlna 90 kg/m³ pre CFP 500-3500.
Vonkajší plášť: zinok-hliník, vnútorná vrstva: zinok-hliník. Trieda EN1886: D1, T3, TB3.
VÝMENNÍK TEPLA
BYPASS A TLMIČE
FILTRE
Panelové filtre triedy F7 na prívode aj výfuku.
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 120 kg |
|---|---|
| Rozmery | 180 × 144 × 38 cm |
Súvisiace produkty
Naposledy prezerané
Nerezový digestor Snack 1400x800x400mm s filtrom bez ventilátora
Kód: 3156 Cairox -
BDG90 – 90° koleno s gumovým tesnením Ø125mm
Kód: 2655 Cairox- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀125mm
-11%
Nerezová mriežka MV-N 400x500mm s protidažďovou žalúziou
Kód: 9371 M&D- HRANATÉ vetracie MRIEŽKY : Výška okolo 400mm-šírka do1500mm
VENTS VVR 180 Reverzný ventilátor s výtlakom 212 m³/h
Kód: 1133 VENTS- Reverzné ventilátory ⌀ -výtlak-nasávanie v m3/h : ⌀180mm-Filter zaradenia medzi výtlak od212-nasávanie176m3/h
BLAUBERG BRAVO STILL 100T s časovým dobehom, 100mm ventilátor
- Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀100mm-Filter zaradenia medzi výkon od 77-do 230m3/h
Blauberg Alphaceram 100-základ obložiteľný ventilátor do kúpeľne
Kód: 9734 Blauberg- Vlastnosti-výbava ventilátora : Bez prídavnej funkcie-základné
Potrubné axiálne ventilátory ELICENT DYNAIR CC 354 T 0.12kW 400V s prírubou
Kód: 8906 Elicent- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀350mm-Filter zaradenia medzi výkon od 2450-do 3770m3/h
DMZ 150×200 Biele kovové revízne dvierka so zámkom na kľúčik
Kód: 655 VENTS- Revízne dvierka rozmery šírka-výška : 150x200mm
Koleno 90° ABS 60x204mm pre vzduchotechnické potrubia
Kód: 572 VENTS- Hranaté potrubia PLASTOVÉ- □ Výška × Šírka : □ V × Š-60x204mm
Naposledy prezerané produkty
- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀125mm
-11%
- HRANATÉ vetracie MRIEŽKY : Výška okolo 400mm-šírka do1500mm
- Reverzné ventilátory ⌀ -výtlak-nasávanie v m3/h : ⌀180mm-Filter zaradenia medzi výtlak od212-nasávanie176m3/h