Popis
Voliteľná vonkajšia inštalácia s vonkajšou montážnou súpravou pre CFP 5000-6000.
Webové rozhranie, MODBUS, obsahuje výstupy predoobjednateľné DX alebo Hydronic chladenie/kúrenie.
Kompletná sada príslušenstva: tlmiče, ekonomizéry, VAV, CAV atď.
Prevádzka podľa programu RH/CO2/teplota/konštantný tlak/časovač.
Púzdro: Dvojitá koža, bezrámové, 40 mm minerálna vlna 90 kg/m³ pre CFP 500-3500.
Vonkajší plášť: zinok-hliník, vnútorná vrstva: zinok-hliník. Trieda EN1886: D1, T3, TB3.
VÝMENNÍK TEPLA
BYPASS A TLMIČE
FILTRE
Panelové filtre triedy F7 na prívode aj výfuku.
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 120 kg |
|---|---|
| Rozmery | 180 × 144 × 38 cm |
Súvisiace produkty
Naposledy prezerané
TDG 90 250/150 – T rozbočka pozinkovaná s gumovým tesnením
Kód: 4521 Cairox- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀150mm, ⌀250mm
Hliníkové koleno HK 90° pre potrubie Ø180mm
Kód: 9071 AR-BENTECH- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀180mm
Vetracia mriežka HNEDÁ KO-100-30 bez sieťky a prírubou 100mm
Kód: 8409 Awenta- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀100mm-potrubie
AWENTA ORBIT 125T Stropný ventilátor s časovačom a LED
- Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀125mm-Filter zaradenia medzi výkon od 93-do 245m3/h
Hliníková ukončovacia mriežka HKM-45° AL – 150mm so sieťkou proti vtákom
Kód: 9138 AR-BENTECH- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀150mm
TDG 90 – 150/150/150mm – T rozbočka pozink s gumovým tesnením
Kód: 2715 Cairox- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀150mm
OPZ 260×140 Biela hliníková mriežka s rámčekom do potrubia 220×90
Kód: 7762 M&D- Hranaté potrubia PLASTOVÉ- □ Výška × Šírka : □ V × Š-90x220mm
-10%
Flexibilné plastové potrubie PVC-W CAIROX Ø 127mm, 15m
Kód: 9301 Cairox- Okrúhle potrubia PLASTOVÉ-vnútorný ⌀ : ⌀125mm
Zátka DD Ø180 mm pozinkovaná pre vzduchotechniku
Kód: 2418 Cairox- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀180mm
Blauberg RKF 75mm DN75 – Spojka potrubia s rozdeľovacou krabicou
Kód: 6020 Blauberg
Naposledy prezerané produkty
- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀150mm, ⌀250mm
- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀180mm
- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀100mm-potrubie
- Vlastnosti-výbava ventilátora : Časový dobeh, Gulôčkové ložisko-vhodná do stropu aj na stenu
- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀150mm