Predný panel Awenta HSF PTGR100P TRAX s lesklým červeným sklom
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 0,2 kg |
|---|---|
| Rozmery | 3 × 16 × 16 cm |
| Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia | ⌀100mm-Filter zaradenia medzi výkon od 77-do 230m3/h |
Mohlo by vás zaujímať
-12%
Awenta KWS100 H-parový senzor s časovačom a čidlom vlhkosti
-11%
Awenta 100 KWS T – Ventilátor do kúpeľne s časovým dobehom
-13%
Awenta 100 KWS Silent – kúpeľňový ventilátor s nízkym hlukom
Súvisiace produkty
Predný panel Awenta HSF PEZ100 zlatý plastový – Dekorácia pre ventilátory AWENTA
Kód: 7735 Awenta- Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀100mm-Filter zaradenia medzi výkon od 77-do 230m3/h
Predný panel Awenta HSF PNB100 NEA, biela plastová krytka pre ventilátory
Kód: 7739 Awenta- Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀100mm-Filter zaradenia medzi výkon od 77-do 230m3/h
Predný panel Awenta HSF PNI125 NEA, nehrdzavejúca oceľ – pre AWENTA KWS
Kód: 7754 Awenta- Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀125mm-Filter zaradenia medzi výkon od 93-do 245m3/h
Predný panel Awenta HSF PLB100 LINEA biely plast – Ozdobný panel pre ventilátory
Kód: 7737 Awenta- Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀100mm-Filter zaradenia medzi výkon od 77-do 230m3/h
Predný panel Awenta HSF PES100, strieborný plast – Dekorácia pre ventilátory
Kód: 7734 Awenta- Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀100mm-Filter zaradenia medzi výkon od 77-do 230m3/h