Predný panel Awenta HSF PTGB125M TRAX, matná čierna-sklo pre ventilátory
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 0,3 kg |
|---|---|
| Rozmery | 3 × 20 × 20 cm |
| Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia | ⌀125mm-Filter zaradenia medzi výkon od 93-do 245m3/h |
Súvisiace produkty
Predný panel Awenta HSF PI100 VNÚTRI, obložitelný plast, biely – pre ventilátory AWENTA
Kód: 7736 Awenta- Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀100mm-Filter zaradenia medzi výkon od 77-do 230m3/h
Predný panel Awenta HSF PSB100 S-LINE biely plast pre ventilátory
Kód: 7741 Awenta- Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀100mm-Filter zaradenia medzi výkon od 77-do 230m3/h
Predný panel Awenta HSF PI125 VNÚTRI s obložením, plast, biela
Kód: 7751 Awenta- Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀125mm-Filter zaradenia medzi výkon od 93-do 245m3/h
Predný panel Awenta HSF PLS100 LINEA, strieborný plast – pre ventilátory AWENTA
Kód: 7738 Awenta- Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀100mm-Filter zaradenia medzi výkon od 77-do 230m3/h
Predný panel Awenta HSF PNB100 NEA, biela plastová krytka pre ventilátory
Kód: 7739 Awenta- Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀100mm-Filter zaradenia medzi výkon od 77-do 230m3/h
Naposledy prezerané
-4%
Manuálna ovládacia jednotka Blauberg Vento Expert pre lokálne rekuperátory
Kód: 8378 Blauberg -
MV100J Plastová gravitačná mriežka bez príruby 154×154 mm
Kód: 232 VENTS- HRANATÉ vetracie MRIEŽKY : Výška od-150-do250mm-šírka do1500mm
-5%
Ventilátor VENTS Silenta 125 STHL s časovačom a senzorom vlhkosti
TDG 90 – 80/80/80mm – Pozinkovaná T rozbočka s gumovým tesnením
Kód: 2706 Cairox- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀80mm
TDG 90 250/160 T rozbočka pozinkovaná s gumovým tesnením
Kód: 4522 Cairox- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀160mm, ⌀250mm
DMZ 500×500 Kovové revízne dvierka so zámkom na kľúčik
Kód: 667 VENTS- Revízne dvierka rozmery šírka-výška : 500x500mm
-10%
T-rozbočka KP120-26 pre hranaté potrubie 60x120mm
Kód: 584 VENTS- Hranaté potrubia PLASTOVÉ- □ Výška × Šírka : □ V × Š-60x120mm
-22%
Awenta KP120-05 Plastové hranaté potrubie 60x120mm, 0,5m
Kód: 550 Awenta- Hranaté potrubia PLASTOVÉ- □ Výška × Šírka : □ V × Š-60x120mm
-10%
TM Ø180ZN T-rozbočka z pozinkovaného plechu 180mm
Kód: 2316 Cairox- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀180mm
TDG 90 – 150/150/150mm – T rozbočka pozink s gumovým tesnením
Kód: 2715 Cairox- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀150mm
Naposledy prezerané produkty
-4%
- HRANATÉ vetracie MRIEŽKY : Výška od-150-do250mm-šírka do1500mm
-5%
- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀80mm
- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀160mm, ⌀250mm