Predný panel Awenta HSF PTGB125M TRAX, matná čierna-sklo pre ventilátory
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 0,3 kg |
|---|---|
| Rozmery | 3 × 20 × 20 cm |
| Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia | ⌀125mm-Filter zaradenia medzi výkon od 93-do 245m3/h |
Súvisiace produkty
Predný panel Awenta HSF PEI125 z nerezovej ocele pre ventilátory
Kód: 7748 Awenta- Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀125mm-Filter zaradenia medzi výkon od 93-do 245m3/h
Predný panel Awenta HSF PTGB100 P TRAX, lesklé čierne sklo – pre ventilátory AWENTA
Kód: 7755 Awenta- Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀100mm-Filter zaradenia medzi výkon od 77-do 230m3/h
Predný panel Awenta HSF PI100 VNÚTRI, obložitelný plast, biely – pre ventilátory AWENTA
Kód: 7736 Awenta- Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀100mm-Filter zaradenia medzi výkon od 77-do 230m3/h
Predný panel Awenta HSF PSS100 S-LINE strieborný plast pre ventilátory
Kód: 7742 Awenta- Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀100mm-Filter zaradenia medzi výkon od 77-do 230m3/h
Predný panel Awenta HSF PSB100 S-LINE biely plast pre ventilátory
Kód: 7741 Awenta- Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀100mm-Filter zaradenia medzi výkon od 77-do 230m3/h
Naposledy prezerané
SPN-V GALVA – 500x200mm – Jednoradová vetracia mriežka pre SPIRO potrubie
Kód: 3570 Cairox- Výber spiro mriežky pre spiro potrubie ⌀ : Pre spiro potrubie ⌀od 900-do 1200mm
Radiálny ventilátor Vortice ARIETT LLT 100mm s elektronickým časovačom
- Radiálne ventilátory : Nástenné
- Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀100mm-Filter zaradenia medzi výkon od 77-do 230m3/h
Hliníkové koleno HK 45° pre potrubie Ø500mm
Kód: 9064 AR-BENTECH -
RM Ø 125/Ø 180 ZN pozinková redukcia pre vzduchotechniku
Kód: 2334 Cairox- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀125mm, ⌀180mm
VENTS OV4 E 400 Axiálny priemyselný ventilátor 3580m3/h 417mm
Kód: 347 VENTS- Nástenné priemyselné ventilátory-⌀D-lopatky : ⌀400mm-Filter zaradenia medzi výkon od 3580-do 3950m3/h
Naposledy prezerané produkty
- Výber spiro mriežky pre spiro potrubie ⌀ : Pre spiro potrubie ⌀od 900-do 1200mm
- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀125mm, ⌀180mm
- Nástenné priemyselné ventilátory-⌀D-lopatky : ⌀400mm-Filter zaradenia medzi výkon od 3580-do 3950m3/h