Predný panel Awenta HSF PTGB125M TRAX, matná čierna-sklo pre ventilátory
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 0,3 kg |
|---|---|
| Rozmery | 3 × 20 × 20 cm |
| Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia | ⌀125mm-Filter zaradenia medzi výkon od 93-do 245m3/h |
Súvisiace produkty
Predný panel Awenta HSF PTGR125 M TRAX, matná červená sklo pre ventilátory
Kód: 6191 Awenta- Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀125mm-Filter zaradenia medzi výkon od 93-do 245m3/h
Predný panel Awenta HSF PNI125 NEA, nehrdzavejúca oceľ – pre AWENTA KWS
Kód: 7754 Awenta- Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀125mm-Filter zaradenia medzi výkon od 93-do 245m3/h
Predný panel Awenta HSF PEB 100, biely plast, pre ventilátory AWENTA KWS
Kód: 7732 Awenta- Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀100mm-Filter zaradenia medzi výkon od 77-do 230m3/h
Predný panel Awenta HSF PI125 VNÚTRI s obložením, plast, biela
Kód: 7751 Awenta- Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀125mm-Filter zaradenia medzi výkon od 93-do 245m3/h
Predný panel Awenta HSF PNB100 NEA, biela plastová krytka pre ventilátory
Kód: 7739 Awenta- Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀100mm-Filter zaradenia medzi výkon od 77-do 230m3/h
Naposledy prezerané
BLAUBERG Valeo 35/60 Radiálny ventilátor 80mm s dvojrýchlostným motorom
Kód: 9331 Blauberg- Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀80mm-Filter zaradenia medzi výkon od 35-do102m3/h
- Vlastnosti-výbava ventilátora : Gulôčkové ložisko-vhodná do stropu aj na stenu, Spätná klapka
Koleno 90° 55x110mm ABS pre plastové potrubie – kód 5252
Kód: 570 VENTS- Hranaté potrubia PLASTOVÉ- □ Výška × Šírka : □ V × Š-55x110mm
Naposledy prezerané produkty
- Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀80mm-Filter zaradenia medzi výkon od 35-do102m3/h
- Hranaté potrubia PLASTOVÉ- □ Výška × Šírka : □ V × Š-55x110mm