Predný panel Awenta HSF PTGB125M TRAX, matná čierna-sklo pre ventilátory
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 0,3 kg |
|---|---|
| Rozmery | 3 × 20 × 20 cm |
| Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia | ⌀125mm-Filter zaradenia medzi výkon od 93-do 245m3/h |
Súvisiace produkty
Predný panel Awenta HSF PLB100 LINEA biely plast – Ozdobný panel pre ventilátory
Kód: 7737 Awenta- Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀100mm-Filter zaradenia medzi výkon od 77-do 230m3/h
Predný panel Awenta HSF PI100 VNÚTRI, obložitelný plast, biely – pre ventilátory AWENTA
Kód: 7736 Awenta- Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀100mm-Filter zaradenia medzi výkon od 77-do 230m3/h
Predný panel Awenta HSF PTGR125 M TRAX, matná červená sklo pre ventilátory
Kód: 6191 Awenta- Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀125mm-Filter zaradenia medzi výkon od 93-do 245m3/h
Predný panel Awenta HSF PNI100 NEA, nerezová oceľ pre ventilátory
Kód: 7740 Awenta- Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀100mm-Filter zaradenia medzi výkon od 77-do 230m3/h
Predný panel Awenta HSF PES100, strieborný plast – Dekorácia pre ventilátory
Kód: 7734 Awenta- Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀100mm-Filter zaradenia medzi výkon od 77-do 230m3/h
Naposledy prezerané
Revízne dvierka RPD-B25 pre spiro potrubie, 250 x 150 mm
Kód: 6745 Cairox -
-11%
Nerezová mriežka MV-N 340×190 mm s protidažďovou žalúziou
Kód: 7391 M&D- HRANATÉ vetracie MRIEŽKY : Výška od-150-do250mm-šírka do1500mm