Predný panel Awenta HSF PTGB125M TRAX, matná čierna-sklo pre ventilátory
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 0,3 kg |
|---|---|
| Rozmery | 3 × 20 × 20 cm |
| Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia | ⌀125mm-Filter zaradenia medzi výkon od 93-do 245m3/h |
Súvisiace produkty
Predný panel Awenta HSF PEZ100 zlatý plastový – Dekorácia pre ventilátory AWENTA
Kód: 7735 Awenta- Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀100mm-Filter zaradenia medzi výkon od 77-do 230m3/h
Predný panel Awenta HSF PNB125 NEA biela plastová krytka pre ventilátor
Kód: 7753 Awenta- Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀125mm-Filter zaradenia medzi výkon od 93-do 245m3/h
Predný panel Awenta HSF PNI100 NEA, nerezová oceľ pre ventilátory
Kód: 7740 Awenta- Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀100mm-Filter zaradenia medzi výkon od 77-do 230m3/h
Predný panel Awenta HSF PTGR125 P TRAX červené lesklé sklo pre ventilátory
Kód: 7757 Awenta- Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀125mm-Filter zaradenia medzi výkon od 93-do 245m3/h
Predný panel Awenta HSF PTGR125 M TRAX, matná červená sklo pre ventilátory
Kód: 6191 Awenta- Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀125mm-Filter zaradenia medzi výkon od 93-do 245m3/h
Naposledy prezerané
Revízne dvierka RPD-A10 do spiro potrubia 100/125mm, 180x80mm
Kód: 6741 Cairox -
-10%
Nerezová mriežka MV-N 400x400mm s protidažďovou žalúziou
Kód: 7390 M&D- HRANATÉ vetracie MRIEŽKY : Výška okolo 400mm-šírka do1500mm
Kovové revízne dvierka biele H 300x300mm so štvorhranným kľúčom
Kód: 2513 Tamadex- Revízne dvierka rozmery šírka-výška : 300x300mm
Naposledy prezerané produkty
-10%
- HRANATÉ vetracie MRIEŽKY : Výška okolo 400mm-šírka do1500mm
- Revízne dvierka rozmery šírka-výška : 300x300mm