MV200PFS Okrúhly plastový stropný difúzer so sieťkou proti hmyzu
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 0,346 kg |
|---|---|
| Rozmery | 24 × 7,2 × 24 cm |
| Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu | ⌀200mm-potrubie |
Naposledy prezerané
Spiro potrubie Ø 200mm, špirálovo vinuté, 1 meter
Kód: 7461 AR-BENTECH- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀200mm
ADG 300×800 Revízne dvierka do sádrokartónu s hliníkovým rámom
Kód: 8183 Tamadex- Revízne dvierka rozmery šírka-výška : 300x800mm
BLAUBERG RSD ISO-VK 315 – Vrchný kryt pre priemyselný ventilátor
Kód: 9494 Blauberg- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀315mm-Filter zaradenia medzi výkon od 1387-do 4695m3/h
-10%
96 Držiak na hranaté plastové potrubie 90x220mm
Kód: 9683 VENTS- Hranaté potrubia PLASTOVÉ- □ Výška × Šírka : □ V × Š-90x220mm
Kolená pozinkované 45° pre potrubie Ø400mm
Kód: 2391 Cairox- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀400mm
-5%
Revízne dvierka ADG 500×600 z hliníkového profilu
Kód: 7731 Tamadex- Revízne dvierka rozmery šírka-výška : 500x600mm
Spiro potrubie Ø 355mm – špirálovo vinuté kruhové potrubie
Kód: 7465 AR-BENTECH- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀350-355mm
Hliníková vetracia mriežka MVM300s A so sieťkou proti hmyzu 300x300mm
Kód: 1327 VENTS- HRANATÉ vetracie MRIEŽKY : Výška okolo 300mm-šírka do1500mm
AD200x300 Brúsené strieborné plastové revízne dvierka
Kód: 2178 Awenta- Revízne dvierka rozmery šírka-výška : 200x300mm
Naposledy prezerané produkty
- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀200mm
- Revízne dvierka rozmery šírka-výška : 300x800mm
- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀315mm-Filter zaradenia medzi výkon od 1387-do 4695m3/h
-10%
- Hranaté potrubia PLASTOVÉ- □ Výška × Šírka : □ V × Š-90x220mm
- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀400mm