MV200PFS Okrúhly plastový stropný difúzer so sieťkou proti hmyzu
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 0,346 kg |
|---|---|
| Rozmery | 24 × 7,2 × 24 cm |
| Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu | ⌀200mm-potrubie |
Naposledy prezerané
Plastová krytka 100mm pre rozbočky k okrúhlym potrubiam
Kód: 6734 VENTS- Okrúhle potrubia PLASTOVÉ-vnútorný ⌀ : ⌀100mm
-9%
VENTS TT-Silenta M 100 Priemyselný ventilátor Ø 100mm
Kód: 2294 VENTS- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀100mm-Filter zaradenia medzi výkon od 114-do 425m3/h
OBMC držiak na potrubie Ø 450mm s gumovým tesnením
Kód: 2631 Cairox- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀450mm
Spiro potrubie Ø 200mm, špirálovo vinuté, 1 meter
Kód: 7461 AR-BENTECH- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀200mm
Naposledy prezerané produkty
- Okrúhle potrubia PLASTOVÉ-vnútorný ⌀ : ⌀100mm
-9%
- Priemyselné ventilátory pre potrubie ⌀ : ⌀100mm-Filter zaradenia medzi výkon od 114-do 425m3/h
- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀450mm
- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀200mm