MV200PFS Okrúhly plastový stropný difúzer so sieťkou proti hmyzu
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 0,346 kg |
|---|---|
| Rozmery | 24 × 7,2 × 24 cm |
| Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu | ⌀200mm-potrubie |
Naposledy prezerané
-10%
96 Držiak na hranaté plastové potrubie 90x220mm
Kód: 9683 VENTS- Hranaté potrubia PLASTOVÉ- □ Výška × Šírka : □ V × Š-90x220mm
Naposledy prezerané produkty
-10%
- Hranaté potrubia PLASTOVÉ- □ Výška × Šírka : □ V × Š-90x220mm