MV200PFS Okrúhly plastový stropný difúzer so sieťkou proti hmyzu
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 0,346 kg |
|---|---|
| Rozmery | 24 × 7,2 × 24 cm |
| Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu | ⌀200mm-potrubie |
Naposledy prezerané
Hliníková vetracia mriežka MVM300s A so sieťkou proti hmyzu 300x300mm
Kód: 1327 VENTS- HRANATÉ vetracie MRIEŽKY : Výška okolo 300mm-šírka do1500mm
Naposledy prezerané produkty
- HRANATÉ vetracie MRIEŽKY : Výška okolo 300mm-šírka do1500mm